پر بازدید ترین مطالب

مسیر آسان و مطمئن برای تجارت طلا، خرید و فروش اینترنتی طلا


شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین با بهره‌گیری از اینترنت این دسترسی را در اختیار شما قرار داده که به‌راحتی وارد بازار طلا شوید و در زمینه خرید و فروش سکه طلا سرمایه‌گذاری کنید.

امروزه با رشد و فراگیر شدن اینترنت در جهان، دسترسی به نیازهای مردم راحت و آسان شده و دیگر کمتر کسی برای خرید دچار مشکل است.

شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین با بهره‌گیری از سیستم اینترنت و مدیریت بازرگانی راهی برای خرید آسان و تجارت در بازار Store سکه و طلا دسترس مردم قرار داده است تا دیگر نیازی به مراجعه به مغازه‌های طلافروشی و صرافی نداشته باشند.

تجارت الکترونیک ثامن ( شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین ) از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را زمینه تجارت، خرید و فروش آنلاین سکه بهار آزادی، سکه امامی ۸۶، سکه نیم، سکه ربع بهار و سکه گرمی و همچنین طلای آب‌شده و معاملات انس طلا و معاملات حواله شنبه‌ای طلا را بدون هیچ محدودیت مکانی راه‌اندازی کرده است.

این شرکت برای کارآفرینی در تجارت الکترونیک این مسیر را برای افراد باز گذاشته که به‌راحتی پس از مراجعه به سایت به آدرس،  با ثبت نام رایگان به عنوان یک تاجر جهانی طلا فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنید.

با مراجعه به این سایت به‌راحتی سکه طلا را با توجه به قیمت روز و جهانی بخرید یا به فروش برسانید. همچنین می‌توانید افدام به تجارت جهانی معاملات انس و معاملات حواله شنبه‌ای طلا نمایید.

در این راستا تجارت الکترونیک ثامن با گسترش استفاده از اینترنت و فراگیر شدن آن نزد مردم در سرتاسر دنیا در اقدامی جدید و بی‌سابقه به منظور افزایش فعالیت‌های اقتصادی مردم به آسان‌ترین نحو ممکن، سامانه‌ای را به‌صورت اینترنتی و با امنیت بسیار بالا برای انجام مبادلات طلای مشتریان خود راه‌اندازی کرده است که در زیر به معرفی آن پرداخته می‌شود.

این مجموعه با استفاده به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا اقدام به ایجاد زیرساخت های معاملاتی در کشور کرده است تا سرمایه گذاران با کمترین میزان وجوه تضمین اولیه به کسب در آمد در بازار پر سود طلا کنند.

شما با استفاده از امکانات ارایه شده توسط این مجموعه به‌صورت لحظه‌ای خرید و فروش را انجام می دهید و با بهره‌گیری از این ابزارها به‌راحتی به سود می‌رسید.

تجارت طلای ثامن مسیر مطمئن برای تجارت در عرصه طلا است و می‌توان حتی با یک گرم طلای آب شده این فعالیت را آغاز کرد.

برای خرید و فروش در این مجموعه تنها باید به اینترنت دسترسی داشت.

برای شروع هر کاری یا خرید و فروش نخستین نکته مهم برای افراد اطمینان به آن شرکت است، شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین با داشتن مجوزهای کاری و شماره ثبت 45836 و شناسه ملی 14007212243 این اطمینان را می دهد که به‌راحتی و با اعتماد بیشتر تجارت یا خرید و فروش طلا را در این مجموعه آغاز کرد.

فرهاد زاهدی فر مدیر بازرگانی آریو پرگاس آیلین در خصوص این تجارت طلایی می‌گوید: «نخستین گام برای شروع کار اطمینان و اعتماد است که شرکت بازرگانی آریو پرگاس آیلین به عنوان برترین سامانه در ایران در زمینه خرید و فروش سکه و طلا فعالیت خود را آغاز کرده است.»

فرهاد زاهدی فر در خصوص ارسال سکه های طلا افزود: « نمایندگی‌های ما در شهرهای تهران، تبریز و بناب مشغول به کار هستند و در دیگر شهرها سکه ها از طریق پست ارسال می‌شود که هزینه آن از سوی شرکت پرداخت می‌شود و دریافت‌کننده باید تنها هزینه بیمه ارسال سکه را پرداخت کند و در صورت فروش نیز باید به نمایندگی‌های ما مراجعه کند. اما درخصوص تجارت و کارآفرینی باید گفت افراد پس از ثبت نام در سامانه به‌صورت آنلاین و با توجه به کدعبوری که در اختیار دارند می‌توانند در بازار سکه و طلا خرید کنند و این سکه و طلا به‌صورت امانت در اختیار ما قرار دارد و فرد هر لحظه که قصد فروش داشته باشد با توجه به قیمت جهانی سکه و طلا که هر یک دقیقه از سوی اتحادیه اعلام می‌شود، خریداری می‌کنیم.»

وی افزود: «افراد می‌توانند با خرید و فروش در این سامانه برای خود یک تجارت راه‌اندازی کنند و هر وقت که قصد دریافت پولشان را داشته باشند، هر لحظه که درخواست واریز پول را تأیید کنند با توجه به شماره حساب بانکی و شماره شبا که روز نخست برای سامانه ثبت کرده‌اند پس از 5 دقیقه مبلغ درخواستی آن‌ها به حسابشان واریز می‌شود.»

فرهاد زاهدی در خصوص بخش حواله شنبه‌ای که در این سامانه وجود دارد گفت: «از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح شنبه هر هفته بازار کار طلافروشان آغاز می‌شود و افراد می‌توانند از نخستین لحظه شروع بازار کار برای تجارت کاری خود اقدام به خرید طلا که حداکثر نیم کیلو طلا است، خرید داشته باشند و تا ساعت ۸ شب پنج شنبه همان هفته می‌توانند آن را به فروش برسانند و در صورتی که احتمال دهند در هفته‌های آینده قیمت طلا بالاتر می‌رود، می‌توانند درآخرین روز گزینه تمدید را کلید کنند و طلاهای خریداری شده آن‎ها به نام آن‌ها ثبت می‌شود و می‌توانند با استفاده از این بخش از سود بیشتری بهره ببرند و حتی احتمال دهند که قیمت رو به کاهش است ما با توجه به اینکه موظف به خرید طلا از مشتریانمان هستیم آن‌ها را به قیمت همان روز خریداری می کنیم. در سامانه معاملاتی انس طلا بر حسب قیمت جهانی انس معاملات انجام می گردد و 24 ساعت شبانه روز به جز روزهای یکشنبه باز می‌باشد.»

وی ادامه داد: «هر فرد می‌تواند با اطمینان و اعتماد به این سامانه که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پلیس Police  فتا مورد تأیید قرار گرفته به بازار تجارت سکه و طلا وارد شود و کسب و کار سودآور خود را بدون اینکه هزینه ای برای دفتر کار و زمان برای فروش بگذارد، آغاز کند.»

مجوزها این شرکت به شرح ذیل است:

1- بورس معاملاتی سکه وطلای ثامن دارای شماره مجوز 0455446570 از اتحادیه سکه،طلا و جواهر.

2- دارای کد آیسیک به شماره : 523852

3- دارای پروانه کسب الکترونیکی واحد صنفی از وزارت صنعت،معدن و تجارت به شماره: 0811432

4- دارای نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره ( ای نماد ) از سازمان صنعت و معدن و تجارت.

5- دارای نشان ملی ثبت در ستاد ساماندهی.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب