پر بازدید ترین مطالب

مرسدس میباخ جدید رونمایی شد


مرسدس میباخ جدید

مرسدس میباخ , مرسدس سرانجام برای کسانی که تجهیزات و امکانات لوکس مرسدس بنز S کلاس آنها را راضی نمی کند مدل میباخ جدید خود را معرفی کرد. این خودرو اولین رونمایی رسمی خود را در ماه مارس و در نمایشگاه خودروی ژنو تجربه خواهد کرد و از تابستان ۲۰۱۸ نیز فروش آن در بازار آمریکا آغاز خواهد شد.

مرسدس میباخ

تجهیزات و امکانات لوکس مرسدس میباخ

مدل جدید و بروزرسانی شده میباخ در بخش هایی همانند جلوپنجره با بنز S کلاس متفاوت است و نمایی لوکس تر را به نمایش می گذارد. البته بزرگترین تفاوت این خودرو با مرسدس بنز S کلاس به ابعاد آن بر می گردد جایی که شاهد طول ۵۴۶۱ میلی متری و فاصله‌ی محوری ۳۳۶۵ میلیمتری برای مدل میباخ هستیم که به وضوح از S کلاس بیشتر هستند و فاصله‌ی محوری مدل میباخ ۲۵۴ میلی متر بیشتر از اس کلاس است. این افزایش طول و فاصله‌ی محوری سبب شده است تا فضای پای سرنشینان عقب این خودرو بسیار بزرگتر باشد.

مرسدس میباخ لوکس و جدید

مرسدس میباخ

نمایی لوکس از مرسدس بنز میباخ

مرسدس میباخ

نمای پشت مرسدس بنز میباخ

خریداران مرسدس میباخ جدید می توانند دو نوع موتور را برای خودروی خود انتخاب کنند. اولین مدل که با کد S560 4Matic به فروش خواهد رفت به موتور V8 تویین توربو به حجم ۴ لیتر مجهز است که می تواند ۴۶۳ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل ۴٫۸ ثانیه است. مدل بعدی دارای کد S650 است و به موتور ۱۲ سیلندر ۶ لیتری به قدرت ۶۲۱ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰۱ نیوتن متر مجهز است و می تواند شتاب صفر تا صد کیلومتر را در ۴٫۶ ثانیه به ثبت برساند.

مرسدس میباخ

داخل کابین مرسدس میباخ جدید

مرسدس میباخ

نورپردازی داخلی لوکس میباخ

در داخل کابین مرسدس میباخ جدید شاهد ترکیب رنگ بسیار لوکس قهوه‌ای، ساوانا و مشکی هستیم.
همچنین به صورت آپشن امکان انتخاب چرم ناپا نیز همراه دوخت پلاتینیوم و طلایی برای این خودرو وجود دارد.
سرنشینان عقبی نیز تنظیمات صندلی بیشتر و نورپردازی داخلی لوکس تری را در مقایسه
با مدل استاندارد اس کلاس در این خودرو در اختیار دارند.

مرسدس میباخ

فضای داخلی مرسدس بنز میباخ

خودرو بانکلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب