پر بازدید ترین مطالب

مراحل بازی نهنگ آبی و نحوه دانلود بازی چالش نهنگ آبی


مراحل بازی نهنگ آبی شامل کارهای مختلفی است و در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را طی کنید تا به مرحله آخر برسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی میباشد!!

مراحل بازی نهنگ آبی و نحوه دانلود بازی چالش نهنگ آبی

بازی نهنگ آبی چیست؟

بازی نهنگ آبی از جمله بازی های خطرناک اینترنتی است که چندی است اخبار و حواشی پیرامون آن بسیار افزایش پیدا کرده است و تمام سایت های خبری در رابطه با آن مطالبی را عنوان می کنند. اما به راستی این بازی چیست و چرا این همه نسبت به خطرناک بودن آن اخطار و هشدار داده می شود. آیا این بازی را می توان به راحتی دانلود کرد و از آن استفاده نمود یا خیر؟ مراحل بازی نهنگ آبی چیست؟ آیا تمامی مراحل آن خطرناک هستند؟ این ها سوالاتی است که در ذهن خوانندگان مطالب مرتبط با این چالش شکل گرفته و در این مطلب قصد داریم در رابطه با آن بحث کرده و مراحل بازی نهنگ آبی را تشریح نماییم تا دید وسیع تری را نسبت به این بازی خدمت علاقه مندان ارائه دهیم.

مراحل بازی نهنگ آبی یا چالش نهنگ آبی

 1.  در مرحله اول ادمین از کاربر می خواهد با تیغ عبارت F57 را در روی دست خود حک کند. پس از هر مرحله باید تصویر آنرا به مدیر باید نشان دهد.
 2.  در مرحله دوم از کاربر درخواست می شود در ساعت ۴.۲۰ صبح باید از صبح بیدار شده و فیلم های ترسناک را ببیند. این بخش برای روانپریشی کاربر می شود.
 3. در این مرحله باید روی بازویتان خراش ایجاد کنید و ۳ خراش نیمه عمیق ایجاد نمایید. و باز باید از آن عکس گرفته و به ادمین بفرستید.
 4.  در این مرحله باید عکس نهنگ بر روی کاغذ بکشید و به مدیر بفرستید
 5.  می خواهی هم اکنون به یک نهنگ تبدیل شوی؟ عبارت YES را روی دستتان با تیغ بر روی بدنتان حک کنید. اگر هنوز آماده نیستی باید تنبیه شوی و مجازات تو این است که در چند قسمت از بدنت تیغ بکشی.
 6. در این مرحله باید سیستم نوشتن مخفی و بازی اعداد است
 7. در این مرحله باید عبارت جدیدی بنام F40 را دستتان بنویسید و عکسش را به مدیر بفرستید.
 8. در این بازی در شبکه اجتماعی VKontakte باید عضو شوی و در این مرحله عبارت من یک نهنگ هستم را در این شبکه اجتماعی منتشر کنید
 9.  باید بر ترس خود غلبه کنی
 10.  در این مرحله باید در ساعت ۴.۲۰ صبح بیدار شوی و به بلند ترین قسمت ساختمانتان بروید هر قدر بزرگتر باشد بهتر است.
 11.  در این مرحله باید روی دستتان یک نهنگ بکشید این مرحله تصاویرش در اینترنت منتشر شده است
 12.  در طول روز دوازدهم باید به فیلم های ترسناک و وحشتناک ببینید.
 13.  فایل های صوتی که ادمین به شما ارسال میکند را بطور کامل بشنوید.
 14.  بر روی لب خود در این مرحله باید تیغ بکشید.
 15.  یک سوزن بردار و آنرا چند بار بر روی بدن خود و دستت فرو کنید.
 16.  از هر روشی که میتوانی به بدن خود آسیب بزن و خودت را بیمار کن.
 17.  در اطراف محل زندگی خود سعی کن یک بلند ترین ساختمان را پیدا کنید و برای ساعت ها در لب پشت بام بگذرانید.
 18. در اطراف محل زندگی ات یک پل بلند پیدا کنید و در لبه پل بایستید و به پایین خیره شوید.
 19.  یک جرثقیل در اطراف زندگی ات پیدا کن و تا جایی که میتوانید پله های آنرا بالا برو. این را مطمئن باش که مدیر تمامی کارهایی که
 20. تو انجام می دهی را دنبال می کند پس تمامی اعمال را باید مو به مو انجام دهی.
 21.  با یک نهنگ دیگر ار ارتباط باش. این نهنگ میتواند مدیر بازی نهنگ آبی باشد یا یکی از دیگر کاربرانی که بازی نهنگ آبی را انجام می دهد.
 22.  در اطراف محل زندگی تان یک ساختمان بلند پیدا کن و از لبه پشت بامش بنشین و پاهایت را اویزان کن.
 23.  در این مرحله هم بازی اعداد و نوشتن مخفی است
 24.  در این مرحله بازی های اختصاصی هر بازیکن بصورت سری ارائه می شود.
 25. در این مرحله باید یه بازیکن دیگر یا بقولی یه نهنگ دیگر را ببینید.
 26.  در این مرحله ادمین زمان مرگ شما را اعلام میکند باید این زمان را قبول کنید.
 27.  در ساعت ۴.۲۰ دقیقه از خواب باید بیدار شوی و به نزدیکترین راه آهن و ریل آهن بروید.
 28.  در این مرحله باید به هیچکسی صحبت نکنی.
 29.  باید عهد ببندی که نهنگ هستی و اصلا راه برگشتی وجود ندارد.

مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – از مرحله ۳۰ تا مرحله ۴۹ اتفاقات یکسانی برای کاربر اعلام می شود . کاربر هر روز باید صبح زود ساعت ۴.۲۰ از خواب باید بیدار شوید و فیلم های ترسناک و وحشتناک ببینید. موسیقی ها و فایل های صوتی در این مراحل به کاربران ارسال می شود تا گوش دهند . یکی دیگر از مراحل ۳۰ تا ۴۹ ام ایجاد خراش های جزئی بر روی بدن است . در این مراحل نهنگ ها تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.
در مرحله آخری نهنگ باید خود را  از یک ارتفاع بلند به پایین بیاندازد. مرگ انتهای این بازی مرگبار است.

نحوه دانلود بازی نهنگ آبی به چگونه است؟

بسیاری از خانواده ها بر این باورند که دسترسی به بازی نهنگ آبی بسیار ساده بوده و به راحتی می توان آن را از وب دریافت نمود. اما در حقیقت اینگونه نبوده و از سال 2016 این بازی از اکثر سرورهای رسمی دانلود بازی ها و برنامه های موبایل، نظیر گوگل پلی حذف گردیده است. به سبب این که از سال 2015 تا 2016 حدود 130 مورد خودکشی نوجوانان و کودکان را به این بازی نسبت می دهند کشورهای زیادی اقدام به فیلترینگ و حذف این بازی از سرورهای تحت نظر خود نموده اند.

اما همچنان هستند افرادی که این بازی را از روش های گوناگون در اختیار دیگران قرار بدهند. برخی از سایت هایی که فیلتر شده اند این بازی را به دلیل تعداد زیاد مخاطبینی که از روی کنجکاوی به دنبال آن هستند ارائه می دهند. روش دیگر دانلود و دریافت این بازی استفاده از آدرس ایمیل می باشد که دارندگان بازی از آن طریق بازی را برای کاربرانشان ارسال می نمایند. اما اصلی ترین منبع دانلود بازی نهنگ آبی و دریافت آن، وب سیاه یا دارک وب می باشد که اینگونه برنامه ها و تقریبا هرچیزی که در دنیا بخواهید را می توان در آن یافت نمود. دارک وب محیطی است برای انجام تبه کاری های اینترنتی که اکثر فعالان آن هکرهای حرفه ای بوده و قادرند کارهای بسیار زیادی را از طریق اینترنت انجام دهند.

سخن آخر: با این حساب باید بگوییم دانلود بازی نهنگ آبی به سادگی انجام پذیر نبوده و برای این امر لازم است که هزینه و وقت بسیاری را صرف نمود. اما در دنیای بی کران اینترنت و وب هیچ چیز غیر ممکن نبوده و با جستجو می توان به آن دست یافت. به هر حال توصیه اکید ما این است که اگر فقط از سر کنجکاوی علاقه مند به انجام این گونه بازی ها هستید، بهتر است آن را انجام نداده و بدنبال دانلود آن و طی کردن مراحل بازی نهنگ آبی نیز نباشید.

تکنولوژی ستارهلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب