پر بازدید ترین مطالب

مدل محدود و سفيدرنگ دوربين Leica Q به مناسبت المپيک زمستاني 2018 معرفي شد


مدل محدود و سفيدرنگ دوربين Leica Q به مناسبت المپيک زمستاني 2018 معرفي شد

خبرگزاري آريا – کمپاني Leica اخيراً در همکاري تازه اي با لوري پودلاتچيکوف (يکي از شرکت کنندگان رشته اسنوبرد در المپيک زمستاني پيونگ چانگ که در زمينه تصويربرداري نيز مهارت دارد) از ورژن محدود دوربين Leica Q رونمايي کرده که اين بار به جاي رنگ مشکي هميشگي، از رنگ سفيد بسيار زيبايي بهره مند شده است.
اين دوربين خاص که Leica Q Snow ناميده مي شود، تفاوت چنداني با مدل استاندارد ندارد و کماکان بخش آلومينيومي بالايي و شکل و شمايل سابق خود را حفظ کرده؛ اما بزرگ ترين وجه تمايز آن، استفاده از چرم سفيد رنگي است که احتمالاً در همان 5 ثانيه اول خارج کردن دستگاه از جعبه کثيف خواهد شد. Leica در کنار اين دوربين، بندها و کيس محافظي نيز در اختيار خريداران قرار مي دهد که همگي از جنس همان چرم سفيد رنگ هستند.

گذشته از رنگ منحصر به فردش، اين دوربين تمام مشخصات قبلي را حفظ کرده و مجدداً همراه با لنز 28 ميلي متري Leica Summilux با گشودگي دهانه لنز f/1.7، نماياب الکترونيکي و واي فاي داخلي عرضه مي شود.
Leica مي گويد تنها 300 عدد از دوربين Q Snow توليد خواهد کرد و شماره توليد، به صورت جداگانه روي هر يک درج خواهد شد. اين مدل از دوربين مورد اشاره با قيمت 5395 دلار طي ماه مارس عرضه مي شود که 1145 دلار از مدل استاندارد 4250 دلاري گران تر است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب