ماشین حساب (داستانک)

 

ماشین حساب را خیلی دوست داشت. هر وقت دستش به ماشین حساب می رسید کلی ضرب و تقسیم و جمع می کرد. آخرین بار که ماشین حساب را روی میز اداره دید روزهای عمرش را جمع کرد بعد مقدار پولی را که در آورده بود حساب کرد بعد پولی را که برای خرید یک خانه و ماشین لازم بود جمع کرد بعد تقسیم بر حقوق روزانه اش کرد. تعداد روزهایی را که باید کار می کرد و هیچی خرج نمی کرد تا پول خانه و ماشین را تهیه کند بدست آورد و . . . این آخرین باری بود که به ماشین حساب دست می زد.

جمال سعیدی

 

منبع : مفیدستان
کپی بدون لینک به مفیدستان مجاز نمی باشد.

عبارات مرتبط با این موضوع

داستان داستان های کوتاه آموزندهتبادل لینک با قرار دادن لوگو زیر در سایت و یا وبلاگ خود از داستانک حمایت کنیدماشین ها اهرم هاسطح شیبدار قرقره انرژی آهنگ …ماشین ها اهرم هاسطح شیبدار قرقره انرژی نویسنده فهیم بخشی دوشنبه ۱٦ آبان متن های عاشقانه دوستی تنهایی زیبامتن های عاشقانه دوستی تنهایی زیبا اس ام اس و داستان های جدید و زیباعکس آیت الله صادق خلخالی در اواخر عمردختر وی فاطمه صادقی خلخالی استاد دانشگاه بود و در زمینهٔ حقوق زنان فعالیت می‌کند عکسپا تو کفش زنان پارسینهپیاده روی یک مایلی مردان با کفش های زنانه در آلاسکا برای آکاهی زنان علیه خشونت جنسیخوابگرد نگاه انتقادی به فرهنگ، هنر و ادبیاتنگاه انتقادی به فرهنگ، هنر و ادبیات بنا به وعده، فهرست بیست داستان برگزیده‌ی سومین عناصر داستان ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادعناصرداستانعناصر داستان اجزای بنیادین تشکیل دهندهٔ داستان هستند میان اهل فن و نویسندگان در مورد داستان داستان های کوتاه آموزنده تبادل لینک با قرار دادن لوگو زیر در سایت و یا وبلاگ خود از داستانک حمایت کنید متن های عاشقانه دوستی تنهایی زیبا متن های عاشقانه دوستی تنهایی زیبا اس ام اس و داستان های جدید و زیبا ماشین ها اهرم هاسطح شیبدار قرقره انرژی آهنگ یادگیری ماشین ها اهرم هاسطح شیبدار قرقره انرژی نویسنده فهیم بخشی دوشنبه ۱٦ آبان ۱۳٩٠ خوابگرد نگاه انتقادی به فرهنگ، هنر و ادبیات نگاه انتقادی به فرهنگ، هنر و ادبیات بنا به وعده، فهرست بیست داستان برگزیده‌ی سومین دوره عکس آیت الله صادق خلخالی در اواخر عمر دختر وی «فاطمه صادقی خلخالی» استاد دانشگاه بود و در زمینهٔ حقوق زنان فعالیت می‌کند او با عکسپا تو کفش زنان پیاده روی یک مایلی مردان با کفش های زنانه در آلاسکا برای آکاهی زنان علیه خشونت جنسی عناصر داستان ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد عناصرداستان عناصر داستان اجزای بنیادین تشکیل دهندهٔ داستان هستند میان اهل فن و نویسندگان در مورد تعداد ماشين حساب تخمك گذاري ماشين حساب ماشين حساب انلاين ماشين حساب نحوه كار با ماشين حساب ماشين حساب مهندسي ماشين حساب ماشين حساب كاسيو

برچسب ها

اندکی تفکر …

دهان شما خروجی افکار شماست...
وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.

پر بازدیدترین مطالب