ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی


 

کد مطلب: ۴۳۴۱۷۳

ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی

بخش دانش و فناوری الف،۲۲ دی۹۵

محققان ماسکی ابداع و عرضه کرده اند که صدای کاربر را به نحوی مسدود می کند که اطرافیان وی قادر به شنیدن آن نخواهند بود؛ این ابزار جدیدترین وسیله ای است که از شنود مکالمات تلفنی توسط اطرافیان و یا ایجاد مزاحمت صوتی برای اطرافیان جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۸

 ایرنا از روزنامه تلگراف، این ابزار به نام Hushme که در اطراف دهان کاربر قرار می گیرد و برای تماس های تلفنی به یک تلفن همراه متصل می شود، می تواند صدای کاربر را برای اطرافیانش صامت و غیر قابل شنیدن کند.

با این که این ابزار به عنوان محصولی برای حفط حریم خصوصی مکالمات افراد به بازار عرضه شده است، اما می تواند موهبتی برای کارمندانی هم باشد که از شنیدن مکالمات تلفنی همکار کناری خود خسته می شوند. قطارهای مترو نیز از محل هایی است که ماسک ابداع شده در آن بسیار کاربرد خواهد داشت.

Hushme که هفته گذشته در نمایشگاه فناوری CES 2017 در لاس وگاس به نمایش گذاشته شد، از طریق بلوتوث به یک تلفن متصل می شود و شامل یک جفت هدفون برای گوش دادن است. اما قسمت اصلی این ماسک سیاه رنگ، دارای میکروفن است که در مقابل دهان کاربر قرار می گیرد.

قرار است این وسیله با قیمت کمتر از ۲۰۰ دلار (۱۶۵ یورو) به بازار عرضه شود.

 

کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ ماسک

 

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

الف ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنیایرنا از روزنامه تلگراف، این ابزار به نام که در اطراف دهان کاربر قرار می گیرد و ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی …مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری ساعت ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنیماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنیبه گزارش روز چهارشنبه روزنامه تلگراف، این ابزار به نام که در اطراف دهان کاربر ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی آفتابتشخیص عسل طبیعی از صنعتی ممکن شد تعیین میزان قند مصنوعی در عسل حل معمای آخرین عنصر ایرنا ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنیفیسبوک تویتر ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی تهران ایرنا محققان ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی محققان ماسکیماسکی برای جلوگیری از شنود ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی ماسکی برای اخبار پارسیک ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنیماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی ماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنیماسکی برای جلوگیری از شنود مکالمات تلفنی از شنود مکالمات تلفنی توسط اطرافیان و یا ایجاد مزاحمت صوتی برای اطرافیان جلوگیری ماسک صدا سینا خبروانماسکصدا شنود مکالمات تلفنی را از از شنیدن مکالمات تلفنی ماسکی برای جلوگیری از نحوه شنود تلفن همراه به همراه روش‌های مقابله… به شنود مکالمات محیطی از متهمان شنود گوشی داخلی برای جلوگیری از

برچسب ها

اندکی تفکر …

کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر، فقط همین ...
اگر فقط همین یک اصل را بپذيريم ; روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش

پر بازدیدترین مطالب