پر بازدید ترین مطالب

ليست موبايل هاي سامسونگي که به روزرساني اندرويد 8.0 را دريافت مي کنند فاش شد


ليست موبايل هاي سامسونگي که به روزرساني اندرويد 8.0 را دريافت مي کنند فاش شد

خبرگزاري آريا – سامسونگ يکي از آن کمپاني هايي است که هيچوقت نمي گويد کدام يک از موبايل هايش به ورژن بعدي اندرويد به روزرساني مي شوند. با اين همه، افرادي که پرچمداران کمپاني کره اي خريداري کرده اند معمولاً مي توانند براي دو سال از دريافت آپديت هاي جديد خاطر جمع باشند. بنابراين موبايل گلکسي اس 6 و تمام پرچمداراني که بعد از آن به بازار آمده اند، در نهايت به روزرساني اندرويد 8.0 اوريو را دريافت مي کنند، هرچند که سامسونگ اين اطلاعات را رسماً تاييد نکرده است.
اخيراً ليستي شامل آن دسته از موبايل هاي سامسونگ که به روزرساني اندرويد 8.0 را دريافت مي کنند در شبکه اجتماعي چيني Weibo منتشر شده است. مثل هميشه نمي توان از صحت اين اطلاعات مطمئن بود، اما لازم به اشاره است که ليست اخير توسط يکي از افشاگران مطرحي منتشر شده که سابقه خوبي در انتشار زودهنگام اخبار مربوط به سامسونگ دارد.

ليست مورد اشاره بسيار بلند بالا بوده و ديوايس هاي مختلفي را شامل مي شود که از جمله آنها مي توان به گلکسي اس 6، اس 6 اج، اس 6 اج پلاس و نيز اکثر موبايل هاي سري A سال 2017 اشاره کرد. بسياري از تبلت هاي سامسونگ هم به روزرساني اندرويد اوريو را دريافت خواهند کرد.
نکته مهم اينست که در ليست بالا، به مدل هاي 2018 خانواده گلکسي A نيز اشاره شده که هيچ يک هنوز معرفي و عرضه نشده اند. ظاهراً مدل 2018 سه موبايل گلکسي A3، گلکسي A5 و گلکسي A7 همراه با اندرويد نوقا روانه بازار مي شوند؛ اما در نهايت مي توانند آپديت اوريو را نيز دريافت کنند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب