پر بازدید ترین مطالب

لوکس‌ترین و محبوب ترین رستوران های کوالالامپور


بهترین رستوران های کوالالامپور

رستوران های کوالالامپور  , کوالالامپور، پایتخت مالزی، میزبان لوکس‌ترین و بهترین رستوران‌های این کشور است. در رستوران‌های این شهر می‌توانید بهترین غذاها از سراسر دنیا را نوش جان کنید.

کوالالامپور یکی از توسعه‌یافته‌ترین شهرهای دنیا است. این پایتخت بزرگ و زیبا، علاوه بر آسمان‌خراش‌ها و مراکز خرید باشکوه، رستوران‌های متعددی هم دارد. بهترین و شیک‌ترین رستوران‌های مالزی در کوالالامپور قرار دارند. این رستوران‌ها به خاطر طراحی دکوراسیون متفاوت و مدرن، سرآشپزان حرفه‌ای و پرسنلی مجرب، توانسته‌اند جوایز متعددی را از آن خود کنند و در سراسر دنیا به شهرت برسند. اگر در کوالالامپور تصمیم گرفتید تا یک وعده غذای عالی را در یک رستوران لوکس نوش جان کنید، یکی از رستوران‌های زیر را انتخاب کنید.

در این رستوران‌های شیک و مدرن، هر غذایی که تصور کنید پیدا می‌شود؛ از غذاهای محلی مالزی گرفته تا غذاهای بین‌المللی و بهترین غذاها از کشورهای سراسر دنیا.

رستوران Marini’s On 57

رستوران های کوالالامپور

رستوران Marini’s On 57 از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران فوق‌العاده‌ی ایتالیایی در طبقه‌ی پنجاه و هفتم برج پتروناس قرار دارد و یکی از بهترین رستوران‌های لوکس کوالالامپور است. زیباترین و شگفت‌انگیزترین چشم‌اندازها از برج‌های دوقلوی پتروناس و افق شهری کوالالامپور، از پنجره‌ها و سقف شیشه‌ای این رستوران قابل مشاهده است.
ساعت کار:

دوشنبه تا پنجشنبه از ۱۹ تا ۲۳

یکشنبه‌ها از ۱۸:۳۰ تا ۲۴

مدرن ترین رستوران های کوالالامپور

رستوران Troika Sky Dining

رستوران های کوالالامپور

رستوران Troika Sky Dining از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران از دو بخش تشکیل شده است و یکی از بهترین رستوران‌ها در کوالالامپور است. این مجموعه در طبقه‌ی بیست و سوم برج B مجموعه‌ی Troika قرار دارد و به خاطر ارتفاع زیادی که دارد، چشم‌اندازهای بی‌نظیری از شهر را به نمایش می‌گذارد.
ساعت کار:

رستوران Strato از ۱۲ تا ۱۵ و از ۱۸ تا ۲۳

رستوران Cantaloupe از ۱۸:۳۰ تا ۲۲:۳۰

رستوران Thirty8 KL

رستوران های کوالالامپور

رستوران Thirty8 KL از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران، در طبقه‌ی سی و هشتم ساختمان هتل Grand Hyatt قرار دارد و یکی از آن رستوران‌هایی است که در سفر به کوالالامپور نباید از دست بدهید. این رستوران با تمرکز بر مشتریانی آغاز به کار کرده است که به کیفیت غذاها فوق‌العاده اهمیت می‌دهند و به هر شهر و کشور که سفر می‌کنند، بهترین رستوران‌های آن را امتحان می‌کنند.
ساعت کار:

از ۱۲ تا ۱۵ و از ۱۸ تا ۲۳

رستوران Enak Restaurant KL

رستوران های کوالالامپور

رستوران Enak Restaurant KL از بهترین رستوران های کوالالامپور

تخصص این رستوران در غذاهای پرادویه‌ی مالزی است. رستوران Enak Restaurant KL یکی از مشهورترین رستوران‌های لوکس این کشور است. رستوران در طبقه‌ی پایین مرکز خرید استارهیل گالری قرار دارد و دکوراسیون شیک و مجلل آن را با هنرهای بومی و ظروف و اشیای قدیمی تزیین شده است. غذاهای این رستوران با دستورهای قدیمی خانوادگی تهیه می‌شود.
ساعت کار:

۱۲ ظهر تا ۱ نیمه شب

Prego KL

رستوران های کوالالامپور

Prego KL از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران در هتل Westin Kuala Lumpur قرار دارد و یکی از بهترین و لوکس‌ترین رستوران‌های شهر است. این رستوران بهترین غذاهای کلاسیک ایتالیایی را سرو می‌کند. منوی این رستوران دو طبقه بسیار متنوع است و دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد.
ساعت کار:

از ۱۲ تا ۱۴:۳۰ ناهار

از ۱۸:۳۰ تا ۲۲:۳۰ شام

روزهای دوشنبه تا شنبه

از ۱۲ تا ۱۵ ناهار

از ۱۸:۳۰ تا ۲۲:۳۰ شام

شیک ترین رستوران های کوالالامپور

رستوران Celestial Court KL

رستوران های کوالالامپور

رستوران Celestial Court KL از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران غذاهای خلاقانه و حلال سرو می‌کند و در هتل Sheraton Imperial قرار دارد. محیط مجلل و شیک رستوران در کنار چشم‌اندازهای زیبا از شهر، باعث شده که مورد توجه مردم قرار بگیرد.

ساعت کار:

از دوشنبه تا شنبه از ۱۲ تا ۱۴:۳۰ و از ۱۸:۳۰ تا ۲۲:۳۰

یکشنبه‌ها و تعطیلات عمومی: از ۱۰ تا ۱۴:۳۰ و از ۱۸:۳۰ تا ۲۲:۳۰

رستوران Marble 8 on 56

رستوران های کوالالامپور

رستوران Marble 8 on 56 از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران یک بهشت واقعی برای دوستدارن استیک است. این رستوران فقط ۵ دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی KLCC فاصله دارد و یکی از لوکس‌ترین خانه‌های استیک در مالزی است. فضای داخلی رستوران با کف‌پوش چوبی، آلات موسیقی جالب و عجیب، صندلی‌های چرمی تزیین شده است.
ساعت کار:

ناهار از ۱۲ تا ۱۴:۳۰

شام از ۱۹ تا ۲۳

رستوران Nobu KL

رستوران های کوالالامپور

رستوران Nobu KL از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران ژاپنی، ستاره‌ی میشلن دارد و در آن می‌توانید بهترین سوشی و ساشیمی‌های مالزی را نوش جان کنید. این رستوران را در سراسر دنیا به خاطر غذاهای خاص و منحصربه‌فردش که ترکیبی از آشپزی آسیایی و آمریکای جنوبی است، می‌شناسند.
ساعت کار:

۱۸ تا ۲۳

رستوران Prime KL

رستوران های کوالالامپور

رستوران Prime KL از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران یکی از بهترین خانه‌های استیک در مالزی است که در هتل Le Meridien قرار دارد. البته غذاهای محلی هم در منوی این رستوران دیده می‌شود. منوی رستوران شامل انواع غذاهای دلچسب و مفصل است و معمولا خانواده‌ها از آن استقبال می‌کنند.های متنوع است.
ساعت کار:

دوشنبه تا جمعه از ۱۲ تا ۲۳

روزهای آخر هفته از ۱۸:۳۰ تا ۲۳

رستوران خانه فرانسوی (Maison Francaise Restaurant)

رستوران های کوالالامپور

رستوران خانه فرانسوی از بهترین رستوران های کوالالامپور

این رستوران در یک عمارت سه طبقه‌ی در خیابان Changkat Kia Peng واقع شده و یک رستوران لوکس و فوق‌العاده برای امتحان کردن بهترین غذاهای فرانسوی است.

گردشگرهالینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب