پر بازدید ترین مطالب

لندرور مدل هايي با توانايي بهتر در مسيرهاي آفرود ارايه خواهد کرد


لندرور مدل هايي با توانايي بهتر در مسيرهاي آفرود ارايه خواهد کرد

خبرگزاري آريا – بعد از اينکه اعلام شد که نسخه اي آفرودي و ويژه از لندرور ديسکاوري قرار است روي خط توليد جگوار لندرور قرار بگيرد، خبرهاي جديدي از توليد خودرو هاي بيشتري به گوش مي رسد که به صورت ويژه براي آفرود ساخته مي شوند.
طبق خبرهايي که از سايت اتوکار اعلام شده ، يکي از کانديداهاي شايسته براي اين کار، ديفندر خواهد بود. ديفندر هميشه و در طول توليدش هميشه به عنوان ذائقه خوشي براي آفرود شناخته مي شد و زماني دلپذيرتر مي شود که در آينده حتي امکانات بهتري براي آفرود خواهد داشت.
http://www.aryanews.com/
مدير بخش طراحي لندروور گفته است که هدف آنها پيش بردن ديفندر جديد به سمت پايداري بيشتر در کنار ديسکاوري SVX است. مک گاورن اضافه کرد که نشان SVX براي مدل هاي ديسکاوري و ديفندر به خوبي نتيجه خواهد داد، اما نمي توان آن را براي نسخه هاي مختلف رنجرور استفاده کرد.
البته شايد بتوان اين لوگو را در آينده بر روي محصولات جگوار نيز ديد. مدير بخش طراحي جگوار نيز در توضيحاتي تکميلي اعلام کرد که ما خيلي به دنبال قابليت هاي آفرود نيستيم، چراکه خودروهاي ما بر اساس خودروهاي شهري و جاده اي استاندارد پايه گذاري شده اند، اما اگر خودروهاي لندرور مي توانند مانند جگوار نسخه هاي SVR داشته باشند، پس ما نيز در صورت نياز مي توانيم نسخه هاي SVX را براي خودروهاي جگوار توسعه دهيم و به کار ببريم.
http://www.aryanews.com/
اين گفته به اين معني است که احتمالا در آينده خودروهاي F- Pace و E-Pace نيز مجهز به قابليت هاي ويژه آفرودي شوند. لندرور ديسکاوري با پکيج SVX شامل تعليقي جديد و قوي تر از نسخه استاندارد خواهد شد و موتور V8 با حجم 5 ليتر مي تواند 518 اسب بخار نيرو توليد و به صورت متغير و هوشمند به هر چهار چرخ بفرستد.
همچنين در هر دو بخش جلو و عقب صفحه هاي محافظ جديدي براي دفع ضربات وارده تعبيه شده و جعبه دنده هشت سرعته هميشگي نيز با به روز رساني هاي نرم افزاري، حالا بيشتر مناسب آفرود است. مي توانيد تصاوير گالري زير را از اين خودروي شاسي بلند توانا مشاهده کنيد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب