پر بازدید ترین مطالب

لندرور دیفندر با تیونینگ چلسی معرفی شد


لندرور دیفندر با تیونینگ چلسی، یک شاس‌بلند کلاسیک همراه قابلیت‌های آف‌رود و امکانات لوکس است که با قیمت ۷۸ هزار دلار، فروخته می‌شود.

دیفندر، اصیل‌ترین محصول لندرور است که طی زمان طولانی، از  یک شاسی‌بلند آف‌رود و کاربردی تبدیل به خودرویی لوکس و تجملی شده است. تا زمان معرفی دیفندر جدید توسط لندرور تنها راه برای سیراب کردن عطش برای این برند بریتانیایی نگاهی به خودروهای تیونینگ شده لندرور است.

مقاله‌های مرتبط:

احتمالا همیشه خودرو جدیدی در گاراژ شرکت چلسی پیدا شود اما بسیاری از پروژه‌های شرکت چلسی از اصالت و هدف اصلی دیفندر فاصله گرفته‌اند. در هر صورت این خودرو آفرود از یک خودرو کاری زمخت و خشن تبدیل به خودرویی جذاب و زیبا شده است و مدل‌های لوکس آن تقضای زیادی در بازار دارند. لندرور دیفندر 2.2 لیتری TDCL 110 حمل تجهیزات (Utility Wagon) که توسط افضل خان (Afzal Khan) تیونینگ شده نمونه خوبی از این نوع تیونینگ است. بهتر است بخش حمل تجهیزات را از نام خودرو نادیده بگیریم چون این خودرو پر از تجهیزات لوکس است.

لندروور

در بیرون این خودرو از پکیج شاسی بلند چلسی بهره می برد که شامل گلگیرهای عریض تر در جلو و عقب و چرخ های بیست اینچی آلیاژی موندیال است که در این خودرو به رنگ سیاه آتشفشانی هستند. بدنه شامل یک طرح به رنگ غبار آتشنشانی است که با گلگیرها، چرخ‌ها و جلو پنجره مشکی رنگ تضاد دارد. این دیفندر لوکس همچنین سپر سیاه با چراغ های جاساز درون سپر، اسکید پلیت (Skid plate) و باربند سقفی بسیار بزرگ است. کامل کننده این جزئیات طراحی کاور چرخ یدکی با طرح چلسی است.

لندروور

در حالیکه بیرون خودرو سیگنال هایی راجع به متفاوت بودن از دیفندر های معمولی می‌دهد داخل خودرو به کلی متفاوت از دیفندر معمولی است. پشت شیشه‌های دودی این خودرو صندلی های اسپورت GTB با چرم سیاه لایه لایه و حفره دار جای گرفته‌اند. این صندلی ها تم کلی داخل خودرو را مشخص کرده‌اند و داشبورد وسطی، داشبورد مسافر، دستگیره‌ها، دستگیره‌های در، محل قرار گیری سرعت سنج و …، دستگیره در عقب، سقف و آفتابگیرها همگی هماهنگ با تم صندلی ها هستند. دیگر ارتقاهای قابل توجه فرمان بیلت مخصوص افضل خان، ساعت و سرعت و دور موتور سنج چرچیل و پدال‌های آلومینیومی سوراخکاری شده است.

لندروور

هر چند در موتور خودرو تغییری داده نشده است (موتور توربو دیزلی اصلی ۲.۲ لیتری چهار سیلندر با ۱۲۲ اسب بخار قدرت) اما مکانیک همراه با بهبود سیستم تعلیق، جذب کننده شوک گازی بهبود یافته و سیستم اگزوز دوگانه است.

این خودرو مخصوص مدل ۲۰۱۶ نزدیک به ۱۷۰۰۰ کیلومتر رانندگی شده و قیمتی ۷۸۶۱۰ دلاری دارد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب