پر بازدید ترین مطالب

قيمت بيت کوين از مرز 12500 دلار گذشت؛ نگراني از روند رشد اين ارز ديجيتالي! + نمودار


قيمت بيت کوين از مرز 12500 دلار گذشت؛ نگراني از روند رشد اين ارز ديجيتالي! + نمودار

خبرگزاري آريا – در ماه گذشته هر روز به ارزش بيت‌ کوين افزوده شده، به طوري که امروز قيمت اين ارز ديجيتالي از مرز 12500 دلار نيز عبور کرد. بيت‌کوين در سال هاي گذشته روند تقريبا ثابتي داشت اما در سال جاري و در ماه نوامبر و دسامبر، با يک رشد شگفت انگيز روبرو شد که هيچ دليل منطقي‌اي براي آن وجود ندارد.
به گزارش جام‌جم آنلاين به نقل از ديجي‌رو، بيت کوين که روزي حتي به حساب نمي‌آمد، در حال حاضر توسط بسياري از کسب و کارها و همچنين به تازگي بانک‌ها مورد پذيرش قرار گرفته است، به طوري که تعداد زيادي از بانک‌ها در جهان رو به خريد و فروش اين ارز ديجيتالي آورده‌اند!

همچنين جالب است بدانيد که با افزايش قيمت بيت کوين ميليونرهاي جديدي به وجود آمده‌اند، کساني که پس‌اندازي از اين ارز ديجيتالي براي خود باز کرده بودند، اما شايد حتي فکر نمي‌کردند که روزي قيمت بيت کوين تا به اين اندازه رشد کند!
شخصي اگر قبل از ماه جولاي سال جاري، بيت کوين خريده باشد، حالا ارزش دارايي او 1100 درصد رشد کرده است! براي مثال 100 بيت کوين که تقريبا 200 هزار دلار قيمت داشت حالا بيش از 1.2 ميليون دلار ارزش دارد!
روند رشد بيت کوين نيز نگراني‌هاي زيادي به وجود آورده است. کارشناسان معتقدند که اين رشد عجيب، عادي نيست و مي‌تواند معادله‌هاي اقتصادي را بهم بزند. بايد منتظر ماند و ديد که رشد Bitcoin تا کجا ادامه پيدا خواهد کرد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب