پر بازدید ترین مطالب

قيمتي 8000 دلاري براي آيفون 10 در وبسايت هاي خريد و فروش خارجي


قيمتي 8000 دلاري براي آيفون 10 در وبسايت هاي خريد و فروش خارجي

خبرگزاري آريا – جمعه گذشته بالاخره امکان پيش سفارش آيفون 10 براي علاقمندان آن فراهم شد و آنطور که خود اپل گزارش داد ظرف تنها چند ساعت از آغاز دريافت سفارشات، موجودي اين شرکت به انتها رسيد.
با در نظر داشتن اين نکته و البته گزارشاتي که پيشتر در رابطه با مشکلات اپل براي عرضه آيفون 10 (به خاطر توليد دوربين دستگاه و بوردهاي آن) منتشر شده به راحتي مي توان حدس زد که تقاضا براي اين موبايل تا چه اندازه بالاست.
همين بالا بودن تقاضا باعث شد آنها که خوش شانس تر بودند و توانستند سفارش خود را در ساعات اوليه ثبت نمايند، موبايلي که هنوز به دستشان نرسيده را در وبسايت هايي نظير eBay به فروش بگذارند و البته همانطور که حدس مي زنيد رقم هاي پيشنهادي براي آنها بالاتر از حد عادي و بعضا در سطوح نامتعارف قرار داشت.

طبق بررسي هاي صورت گرفته هم اکنون بالغ بر 200 دستگاه آيفون 10 در اين وبسايت به فروش گذاشته شده که از قيمت پايه پيشنهادي اپل شروع مي شوند تا رقم هاي بزرگ تر نظير 8400 دلار (که البته مشخص نيست با توجه به قيمت هاي پايين تري که در همين وبسايت موجود است افراد چرا بايد حاضر شوند چنين رقمي را براي خريد آن بپردازند).
نسخه 64 گيگابايتي اين موبايل 999 دلار قيمت داردلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب