قوانین دنیای مد کدامند؟مفیدستان:

fall-clothing

به گزارش آلامتو و به نقل از چی بپوشم؛ قوانین مد می‌تواند بسیار گیج کننده باشد. به طور مثال این که در چه فصلی می‌توان از لباس سفید استفاده کرد ذهن بسیاری از افراد را درگیر می‌کند. همینطور سوالات زیادی در مورد شیوه ترکیب طلا و نقره پرسیده می‌شود. اما تمام این سوالات با دانستن قوانین مد، یک امر سلیقه‌ای خواهد شد. پس با دانستن این قوانین به راحتی استایل مورد علاقه خود را بسازید. در این مقاله سه نکته کاربردی و ساده را بیان خواهیم کرد. این ایده‌ها به اندازه کافی ساده هستند تا هر کسی بتواند به راحتی در سبک شخصی خود به کار بگیرد. با ما همراه باشید:

۱٫ همیشه باید تیپتان مناسب مناسبت باشد

با وجود اینکه این روزها قوانین مد بسیار منعطف شده است اما باید به مکان و مناسبتی که در آن حضور دارید توجه کنید. لباسی که در یک جشن دوستانه می‌پوشید با لباسی که در یک مراسم رسمی یا عزاداری می‌پوشید کاملا متفاوت است. شاید یک شلوار جین برای یک شام دوستانه کاملا مناسب باشد، اما می‌دانیم که برای یک پیاده روی یا کوهنوردی انتخاب درستی نیست. این قانون برای تمام مراسم‌ها و محیط‌هایی که حضور می‌یابید صدق می‌کند.

۲٫ همیشه راحت باشید

اعتماد به نفس مهم‌ترین عامل در انتخاب شماست، به همین دلیل است که آنچه شما می‌پوشید، باید چیزی باشد که شما احساس خوب و راحتی داشته باشید. شما می‌توانید با یک کفش تخت یا با یک کفش پاشنه‌دار نرم راحت باشید.

۳٫ بیش از حد خود را مقید به مد نکنید

استفاده از سبک شخصی خودتان بهتر از یک استایل زودگذر است که همه از آن استفاده می‌کنند. سعی کنید خود را ملزم به صرف هزینه برای خرید لوازمی که قلبا دوست ندارید نکنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

مد و زیبایی ، تازه های دنیای مد ، مد و فشن، …مد،مد و زیبایی،دنیای مد و فشن،دنیای مد،دنیای مد و زیبایی،دنیای مد،دنیای مد و ستاره جواهرات مد تابستان، جواهرات مد تابستان کدامند؟ آکاجواهرات مد تابستانجدیدترین جواهرات مد تابستانجواهرات تابستانی مدل جواهرات نوع خشونت علیه زنان کدامند نوع خشونت علیه زنان کدامند جماعت مردانهزن خوب بودنکدبانو بودنسوءاستفاده مالی از بی سوادترین کشور های جهان کدامند؟بیسوادترینکشورجهانفقیرترین و ثروتمندترین کشورهای جهان کدامند؟ تصاویر سریعترین گوشی های جهان در سال مدمد،مد روز،مد روز لباس،مدل مو،رنگ سال،مدل لباسمدل لباسمدل مو کوتاهمدل مومومدل مو مردانهرنگ سالرنگ سال مدل مومدل شینیونگره زندگی آنلاین، پایگاه اطلاع رسانی زندگی، تغذیه و …زندگی آنلاین، پایگاه اطلاع رسانی زندگی، تغذیه و سلامت، زنان، کودک و نوزاد، رژیم دانلود فیلم سریال مستند عکس های جدید مدل …دانلود فیلم سریال مستند با کیفیت و عکس های جدید چهره ها مدل لباس آرایش راز میگنا روان شناسی دنیای پررمز و راز نوجوانیدوست نوجوان خود باشیم دوران نوجوانی را می توان دوران الگوپذیری و یا به عبارتی دوران جنجال افزایش زائران عراقی در مشهد در پی زنان فاحشه …رسوایی و جنجال افزایش زائران عراقی در مشهد در پی زنان فاحشه وب‌سایت روزنامه انگلیسی مد و زیبایی ، تازه های دنیای مد ، مد و فشن، مدلینگ مد،مد و زیبایی،دنیای مد و فشن،دنیای مد،دنیای مد و زیبایی،دنیای مد،دنیای مد و ستاره ها جواهرات مد تابستان، جواهرات مد تابستان کدامند؟ آکا جواهرات مد تابستانجدیدترین جواهرات مد تابستانجواهرات تابستانی مدل جواهرات تابستان نوع خشونت علیه زنان کدامند نوع خشونت علیه زنان کدامند جماعت مردانهزن خوب بودنکدبانو بودنسوءاستفاده مالی از زن بی سوادترین کشور های جهان کدامند؟ بیسوادترینکشورجهان فقیرترین و ثروتمندترین کشورهای جهان کدامند؟ تصاویر سریعترین گوشی های جهان در سال مدمد،مد روز،مد روز لباس،مدل مو،رنگ سال،مدل لباس مدل لباسمدل مو کوتاهمدل مومومدل مو مردانهرنگ سالرنگ سال مدل مومدل شینیونگره کروات زندگی آنلاین، پایگاه اطلاع رسانی زندگی، تغذیه و سلامت زندگی آنلاین، پایگاه اطلاع رسانی زندگی، تغذیه و سلامت، زنان، کودک و نوزاد، رژیم درمانی دانلود فیلم سریال مستند عکس های جدید مدل زیبایی سایت فارسی مد را در شبکه های اجتماعی هم دنبال کنید میگنا روان شناسی دنیای پررمز و راز نوجوانی دوست نوجوان خود باشیم دوران نوجوانی را می توان دوران الگوپذیری و یا به عبارتی دوران شکل جنجال افزایش زائران عراقی در مشهد در پی زنان فاحشه عکس رسوایی و جنجال افزایش زائران عراقی در مشهد در پی زنان فاحشه وب‌سایت روزنامه انگلیسی گاردین دنياي مد و ستاره ها دنياي مد لباس شب دنياي مد دخترانه دنياي مد در ایران دنياي مد تصوير دنياي مد خاتون دنياي مد ولباس ایرانی دنياي مد و لباس

برچسب ها

اندکی تفکر …

انشاي پسر بچه آلماني به پدر رفتگرش:
پدر عزيزم من به خوبي ميفهمم
که بسيار با شرف است آنکس که انسان باشد و بين آشغال ها نان پيدا کند،
تا آنکس که آشغال باشد و بين انسانها نان پيدا کند...!!!!!

پر بازدیدترین مطالب