پر بازدید ترین مطالب

قسمت جديد Tomb Raider به صورت رسمي تاييد شد


قسمت جديد Tomb Raider به صورت رسمي تاييد شد

خبرگزاري آريا – اسکوئر انيکس سرانجام عرضه نسخه بعدي از سري محبوب تومب رايدر را به صورت رسمي تاييد کرد. البته هنوز اطلاعات مشخصي از بازي، پلتفرم هاي مقصد و تاريخ عرضه آن منتشر نشده است.
ناشر بازي طي بيانيه اي اين چنين گفت: «خدمت به طرفداران هدف اصلي تيم ما بوده و به همين دليل مي‌خواهيم بدانيد که زمان زيادي تا معرفي رسمي بازي و اعلام تاريخ انتشار آن نمانده است. کار ما با رويداد مهمي در سال 2018 آغاز شده و ما نيز همانند شما براي شروع ماجراجويي جديد لارا کرافت مشتاق هستيم.»
عرضه سومين نسخه از سري ريبوت مجموعه تومب رايدر پيش از اين بارها توسط رسانه ها تاييد شده بود. در گيمزکام 2015 مدير ارشد اسکوئر انيکس ساخت قسمت سوم از اين سري را دور از انتظار ندانست و بعد از اين قضيه نيز اطلاعاتي از نسخه جديد اين سري با نام Shadow of the Tomb Raider به بيرون درز کرد.
هنوز مشخص نيست که چه استوديويي وظيفه ساخت قسمت جديد سري تومب رايدر را بر عهده خواهد گرفت. در سال 2016 استوديو Crystal Dynamics که وظيفه ساخت دو قسمت پيشين از سري ريبوت اين مجموعه را نيز به عهده داشته، اين ميلام، يکي از اعضاي ارشد استوديو Visceral Gamesر ا براي کارگرداني اين مجموعه استخدام کرد. به نظر مي رسيد که او قصد کار روي قسمت جديد از اين سري را داشته اما مدتي پيش اين ميلام خبر استعفا و خروج خود از اين استوديو را منتشر کرد.
لازم به ذکر است که اسکوئر انيکس هم اکنون يک اي پي جديد و يک پروژه اونجرز را نيز در دست توسعه دارد. بنابر اطلاعاتي که از سايت کورتاکو منتشر شده است، به نظر مي رسد که وظيفه ساخت قسمت جديد تومب رايدر به استوديو سازنده عنوايني مانند Thiefو Deus Ex: Mankind Divided يعني Eidos Montreal خواهد رسيد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب