پر بازدید ترین مطالب

فناوری دوپاور در اتوبوس الکتریکی پراترا استفاده خواهد شد


شرکت پراترا که به عنوان بهترین سازنده‌ی اتوبوس‌های الکتریکی دنیا شناخته می‌شود، با استفاده از سیستم محرکه جدید دوپاور، کارایی خود را افزایش می‌دهد.

اتوبوس‌های الکتریکی پراترا (Proterra) از دو سال پیش به نمایش گذاشته شدندو تاثیر زیادی از خود به‌جا گذاشتند. هنگامی که کاتالیست E2 max پراترا طی ماه گذشته، عملیاتی شد، رکورد جدیدی برای وسایل نقلیه الکتریکی ثبت کرد. یکی از رکوردهای این برند، شامل آزمایش ۱،۱۰۱.۲ مایل (۱،۷۷۲ کیلومتر) در ماه گذشته بود. پراترا در حال حاضر یک سیستم محرکه دو موتوره جدید، معرفی کرده است که گفته می شود قدرت و بهره‌وری اتوبوس های مجهز به باتری الکتریکی را افزایش می دهد.

پروترا کاتالیست

این شرکت، تایید کرده است که سیستم محرکه اتوبوس در رکورد ماه گذشته، سیستم محرکه جدید دوپاور (DuoPower) بوده است، که ادعا می کند کاتالیست پیشرانه را پنج برابر کارآمدتر از یک اتوبوس دیزلی استاندارد و ۲۰ درصد کارآمدتر از سیستم محرکه استاندارد معمولی پراترا می‌کند.

پروترا کاتالیست

با معرفی دو موتور الکتریکی با 510 اسب بخار (375 کیلو وات) قدرت، سیستم محرکه دوپاور DuoPower باعث می شود که اتوبوس کاتالیست از 0 تا 20 مایل در ساعت (0 تا 32 کیلومتر در ساعت) را در 4.5 ثانیه و تا 26 درصد سرازیر می شود، که پراترا ادعا می کند دو برابر عملکرد یک اتوبوس استاندارد 35 یا 40 پایی دیزل است.

٪

این سیستم محرکه جدید همچنین اتوبوس را با بهره وری 26.1 MPGe و محدوده اسمی 426 مایل (660 کیلومتر) مجهز می کند، که همان طور که این شرکت اشاره می کند، به آسانی می تواند فاصله بسیاری از راه های حمل و نقل آمریکای شمالی را پوشش دهد.

پروترا کاتالیست

“سیستم محرکه دوپاور پراترا مسیرها و فرصت های جدیدی را باز می کند.

جاده ارتباطی مسیر بین سالت لیک سیتی و پارک سیتی در بزرگراه بین ایالتی I-80 از طریق پارلی کانیون مسیر مهمی برای ما است، “می گوید دستری پولارد، رئیس گروه عملیات حمل و نقل پارک سیتی، با اشاره به یک مسیر کوهستانی پر از تپه هشت مایلی (51 کیلومتری) بین دو مکان .

“در حال حاضر، با سیستم محرکه جدید، این مسیر با اتوبوس های الکتریکی قابل دستیابی است.

ما واقعا تحت تاثیر اتوبوس پراترا کاتالیست Proterra Catalyst قرار گرفته ایم که جاده های کوهستانی را پشت سر می گذارند و با خوشحالی می توانیم عملکرد پیشرفته ای را ارائه دهیم، در حالی که کیفیت هوا در اینجا در پارک سیتی Park City حفظ می شود. “

پروترا کاتالیستلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب