پر بازدید ترین مطالب

فرصت آپلود محتوا با کيفيت اصلي در Google Photos براي خريداران پيکسل هاي جديد محدود است


فرصت آپلود محتوا با کيفيت اصلي در Google Photos براي خريداران پيکسل هاي جديد محدود است

خبرگزاري آريا – گوگل در کنفرانس رونمايي از موبايل هاي پيکسل 2 و پيکسل 2 XL اعلام کرد که خريداران مي توانند هرتعداد عکس يا ويديو که مايل باشند را با کيفيت اصلي در فضاي ابري اپليکيشن Google Photos بارگزاري نمايند. اين خبر گرچه براي بسياري خوشحال کننده بود، اما لازم است بدانيد که تنها تا پايان سال 2020 براي بهره مندي از آن فرصت داريد.
اين مسئله گرچه در خلال صحبت هاي مقامات گوگل اعلام نشد، اما با مراجعه به صفحه معرفي دو موبايل مورد اشاره در فروشگاه گوگل مي توانيد از صحت آن آگاه شويد. البته ظاهراً ساکنين کانادا فرصت بيشتري براي آپلود عکس و ويديوهاي خود در Google Photos با کيفيت اصلي را خواهند داشت. تاريخ مذکور براي ساکنين اين کشور 15 ژانويه 2021 تعيين شده است.
لازم به ذکر است که تمام عکس ها و تصاويري که با کيفيت اصلي و قبل از سال 2020 روي فضاي ابري گوگل آپلود شوند، پس از آن تاريخ نيز قابل دريافت خواهند بود، اما براي آپلود موارد جديد نياز به خريد اشتراک خواهيد داشت.
کساني که گزينه آپلود فايل ها با کيفيت بالا را در اپليکيشن Google Photos فعال نمايند فضاي ذخيره سازي نامحدودي را در اختيار خواهند داشت. ضمن اين که به طور حتم پيش از پايان مهلت سه ساله، نسل بعدي موبايل پيکسل گوگل نيز از راه خواهند رسيد. بنابراين خريداران امروز پيکسل 2 و پيکسل 2 XL مي توانند حدود يک سال بعد دوباره مهلت استفاده خود از امکان مورد اشاره را دوباره تمديد نمايند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب