پر بازدید ترین مطالب

عیدی عروس در عید غدیر


عیدی عروس در عید غدیر کادویی است که خانواده داماد در عید غدیر به عروس میدهند. برای تزیین عیدی عروس در عید غدیر از اینجا ایده بگیرید.

در اعیاد ایرانی و اسلامی معمولا خانواده عروس و داماد برای عضو جدید خانواده (تازه داماد و تازه عروس) هدایایی به رسم عیدی پیش‌کش می‌نمایند. قبل‌تر درباره عیدی عروس در عید قربان و کادوی عید غدیر برای داماد توضیح داده‌ایم. این‌بار اما قصد داریم درباره عیدی عروس در عید غدیر صحبت کنیم. 

در شب یا روز عید غدیر، خانواده داماد و خود داماد بسته به وسع مالی و رسم و رسوم خانوادگی خود، برای تازه عروس هدایایی می‌خرند و آن‌ها را تزیین کرده، طی مراسم و تشریفات خاص، به عروس تقدیم می‌کنند. عیدی عروس در عید غدیر معمولا یک تکه طلا یا سکه، پارچه، کفش ،کیف، لباس و … است که معمولا خود خانواده داماد و یا اشخاصی که در این کار تخصص دارند به وسیله گل‌های طبیعی، گل مصنوعی، روبان و … آن‌ها را تزیین می‌نمایند. 

صرف نظر از نوع کادویی که به عنوان عیدی عروس در عید غدیر تهیه می‌شود، برای شما مجموعه‌ای از انواع تزیین کادو عروس یا تزیین عیدی عروس را آماده کرده‌ایم که امیدواریم از آن‌ها ایده گرفته و به خوبی استفاده کنید.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب