طرز تهیه ی شیرینی هویج و باداممفیدستان:

درست کردن شیرینی هویج و بادام,نحوه درست کردن شیرینی هویج و بادام

طرز تهیه ی شیرینی هویج و بادام

حال که سرما کم کم دارد خودش را به ما نشان می دهد، باید سعی کنیم چیزهای گرم بخوریم. در این مطلب طرز تهیه یک نوع شیرینی را به شما آموزش می دهیم که هویج و زنجبیل باعث گرمی آن شده است.

مواد لازم برای شیرینی هویج و بادام :

 پودر شكر  ۱۲۵ گرم
 هویج رنده كرده  ۲ عدد بزرگ
 زنجبیل تازه رنده كرده ۱ قاشق چایخوری
 بادام خردكرده  ۱۵۰ گرم
آرد ۳۰۰ گرم
نشاسته گندم ۲ قاشق سوپخوری
بكینگ پودر ۱ قاشق چایخوری
تخم مرغ ۲ عدد
كره ۱۲۵ گرم
پودر پسته ۲ قاشق سوپخوری

 

طرز تهیه شیرینی هویج و بادام :

پودر شكر و هویج را در ظرف مناسبی بریزید و روی اجاق بگذارید تا هویج نرم شود. زنجبیل و بادام را بیفزائید. حالا آرد، نشاسته و بكینگ پودر را الک كنید، در مركز آن حفره ای ایجاد نمائید و به آرامی مواد را با یكدیگر مخلوط سازید. آن گاه تخم مرغ و كره نرم شده را بیفزائید تا خمیر نرمی حاصل شود.

اكنون چانه‌های كوچكی از خمیر درست كنید و آن‌ها را به شكل دایره باز نمائید. حالا قدری از مخلوط بادام و هویج را در وسط هر یك از خمیرها بگذارید و لبه‌های هر یک را به هم بچسبانید.

اكنون خمیرهای آماده را در سینی چرب كرده بچینید و شیرینی را به مدت تقریبی ۲۵ دقیقه در فر (تاون) گرم شده با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد بپزید. اینك شیرینی را روی پنجره سیمی خنك سازید و آن را با پودر پسته تزئین نمائید.

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

طرز تهیه کیک هویج با گردو و دارچینکیک هویج،طرز تهیه کیک هویج،کیک هویج و گردو،دستور پخت کیک هویج،کیک هویج و دارچین،طرز طرز تهیه انواع شیرینی خشک در این بخش شما با انواع دستور پخت شیرینی خشکشیرینی ناتلیدستور پخت انواع شیرینی هویج پلو، طرز تهیه هویج پلوی شیرازی آکاطرز تهیه کباب دنده در فر طرزتهیه چلو گوشت سمنانی نکاتی برای تهیه پلو و چلو طرز تهیه طرز تهیه حریره بادام طرز تهیه پودر بادام ابتدا بادام‌ها را در آب ریخته، یک تا دو ساعت زمان می‌دهیم، سپس طرز تهیه آب انگور و هویج آب انگور و هویج درست کردن آب انگور و هویجمواد لازم برای تهیه آب انگور و هویجطرز تهیه طرز تهیه سوپ قارچ با مرغ و جوطرز تهیه ابتدا در ظرفی مقداری كره آب كرده و مرغ را در آن كمی تفت میدهیمپیاز را قطعه طرز تهیه ی ته چین مخصوص عکسته چین مخصوص ،دستور آشپزی ، ته چینطرز تهیه ی ته چین مخصوص عکس طرز تهیه کیک هویج با گردو و دارچین کیک هویج،طرز تهیه کیک هویج،کیک هویج و گردو،دستور پخت کیک هویج،کیک هویج و دارچین،طرز پخت طرز تهیه انواع شیرینی خشک در این بخش شما با انواع دستور پخت شیرینی خشکشیرینی ناتلیدستور پخت انواع شیرینیانواع هویج پلو، طرز تهیه هویج پلوی شیرازی آکا در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه هویج پلو را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد طرز تهیه حریره بادام طرز تهیه پودر بادام ابتدا بادام‌ها را در آب ریخته، یک تا دو ساعت زمان می‌دهیم، سپس پوست طرز تهیه آب انگور و هویج آب انگور و هویج درست کردن آب انگور و هویجمواد لازم برای تهیه آب انگور و هویجطرز تهیه انواع طرز تهیه سوپ قارچ با مرغ و جو طرز تهیه سوپ قارچ با مرغ و جو طرز تهیه ی ته چین مخصوص عکس ته چین مخصوص ،دستور آشپزی ، ته چینطرز تهیه ی ته چین مخصوص عکس طرز تهيه ي شيريني كشمشي طرز تهيه ي شيريني نارگيلي طرز تهيه ي شيريني گردويي طرز تهيه ي شيريني نان برنجي طرز تهيه ي شيريني نون پنجرهاي واسه دو نفر طرز تهيه ي شيريني رولت طرز تهيه ي شيريني باميه طرز تهيه ي شيريني سيگارت

برچسب ها

اندکی تفکر …

افکار هر انسان میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند.
خود را در محاصره افراد موفق قرار دهیم...

پر بازدیدترین مطالب