طرز تهیه چند نوع ساندویچ برای ناهار مدرسه کودکانمفیدستان:

طرز تهیه چند نوع ساندویچ برای ناهار مدرسه کودکان

ناهار یکی از وعده های مهم برای بچه های مدرسه ای است. اگر کودک شما هم بد غذا است به شما پیشنهاد می کنیم از ساندویچ های زیر به عنوان ناهار کودکان مدرسه ای استفاده کنید.

ساندویچ کباب تابه ای با پنیر چدار

طبق روال یک کباب تابه ای نازک و بسیار کم چرب درست کنید. برای گرفتن روغن اضافی کباب تابه ای را روی دستمال روغن گیر بگذارید. درون نان لواش یک لایه کباب تابه ای، یک لایه پنیر چدار و چند پر کاهو بگذارید.

ساندویچ

ساندویچ کباب تابه ای بوقلمون با فلفل قرمز و سس مایونز

با گوشت بوقلمون یک کباب تابه ای درست کنید. درون کباب تابه ای تان مقداری فلفل قرمز بریزید. این کباب تابه ای را درون نان تست قرار داده و با مقداری سس مایونز و کاهو مزه دار کنید.

ساندویچ های مناسب مدرسه ای ها,ساندویچ بچه مدرسه ای ها

ساندویچ تن ماهی

تن ماهی را ۲۰ دقیقه درون آب بجوشانید. تن ماهی را درون یک سبد ریخته و بگذارید تا روغن آن کاملا خارج شود. مقداری کاهو و خیارشور خرد کرده و با این تن ماهی مخلوط کنید. این مخلوط را درون نان های تست بریزید.

طرز تهیه انواع ساندویچ,ساندویچ های مناسب مدرسه

ساندویچ تخم مرغ با سس مایونز

تخم مرغ را آب پزکنید و بگذارید تا خنک شود. تخم مرغ ها را خرد کنید، خیارشور را هم خرد کرده و با سس مایونز مخلوط کنید. تخم مرغ های خرد شده را روی نان جو ریخته و از مخلوط سس مایونز و خیار شور روی تخم مرغها بریزید.

انواع ساندویچ برای بچه مدرسه ای ها,طرز تهیه تغذیه های مناسب مدرسه ای ها

ساندویچ پنیر و خیار و گوجه

این ساندویچ یکی از بهترین و قدیمی ترین ساندویچ ها برای بچه های مدرسه ای است. می توانید برای داشتن تنوع به آن مقداری اسفناج هم اضافه کنید.

ساندویچ های مناسب مدرسه,انواع ساندویچ برای بچه مدرسه ای ها

ساندویچ ژامبون و بوداده و فلفل قرمز

با این که ژامبون و سوسیس جزو لیست غذاهای ممنوعه برای کودکان هستند ولی برای هر چند ماه یکبار و ایجاد تنوع اشکالی ندارد برای کودک تان ساندویچ ژامبون تنوری درست کنید.

ساندویچ های مناسب مدرسه ای ها,طرز تهیه تغذیه های مناسب مدرسه ای ها

پای مرغ و سیب زمینی

سینه مرغ را بگذارید تا کامل بپزد و خرد کنید. برای مزه دار شدن از مقداری پیاز، نمک، ادویه و پودر سیر استفاده کنید. سیب زمینی را نگینی و مقداری سرخ کنید. درون تابه تان مقداری پیاز کنید و نمک و ادویه و رب تفت داده و سیب زمینی و مرغ های خرد شده را اضافه کنید. این مخلوط را درون خمیر یوفکا ریخته ودرون فر قرار دهید تا کاملا بپزد.

ساندویچ های مناسب مدرسه,انواع ساندویچ برای بچه مدرسه ای ها

منبع : سیمرغ

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

آموزش آشپزی آکا و طرز تهیه هزاران غذا و آشپزی آسان …طرز تهیه پای اسفناج محبوب و ایده آل برای سفره های ایرانی طرز تهیه کیک انار خوشمره و آشپزی آموزش آشپزی و طرز تهیه انواع غذا در این مطلب، طرز تهیه چند رنگ خوراکی کاملاً طبیعی و سالم را آموزش داده‌ایملذیذ ترین سس ها را خودتان درست کنیدبرای خوشمزه تر شدن کتلت در مواد آن زیره و پودر آویشن بریزید • برای اینکه برنج به ته نی نی به به دسرصبحانهعصرانهنی نی به به دسرصبحانهعصرانه آشپزی برای کوچولوها لذت بخش استعصر ايران بازرگان، مورد قبول خیلی از بزرگان حوزه علمیه و دانشگاه بودرابط بین جوانان مسلمان آموزش آشپزی، غذاهای ایرانی، انواع دسر، آشپزی …طرز تهیه پودر نارگیل در خانه طرز تهیه پودر نارگیل خانگی يک عدد و يا چند تا نارگيل را همه چی در باره مهمانی گرفتندیگه لازم نیست هردفعه … انتخاب غذا برای مهمانی همه ما وقتی مهمون داریم به فکرفرو میریم که چی تهیه کنیمکلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان …درمان گرفتگی رگ‌های قلب با عصاره سیر و لیمو ترش مصرف عصاره اگر دچار رسوب گرفتگی در نکات مهم بهداشتی که باید به دانش آموزان آموخت آکاخطر داشتن بدن اداره ای برای سلامتی آکاایران خطر داشتن بدن اداره ای برای سلامتی کلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان …قد و برنامه ی غذایی یکی از بیشترین مراجعات مکرر به مطب های تغذیه برای کودکان نوجوانان آموزش آشپزی آکا و طرز تهیه هزاران غذا و آشپزی آسان سایت طرز تهیه پای اسفناج محبوب و ایده آل برای سفره های ایرانی طرز تهیه کیک انار خوشمره و پرطرفدار نی نی به به دسرصبحانهعصرانه نی نی به به دسرصبحانهعصرانه آشپزی برای کوچولوها لذت بخش است لذیذ ترین سس ها را خودتان درست کنید برای خوشمزه تر شدن کتلت در مواد آن زیره و پودر آویشن بریزید • برای اینکه برنج به ته دیگ نانی همه چی در باره مهمانی گرفتندیگه لازم نیست هردفعه که مهمونی انتخاب غذا برای مهمانی همه ما وقتی مهمون داریم به فکرفرو میریم که چی تهیه کنیم ؟؟؟؟ عصر ايران نتانیاهو کشورها از ترامپ الگو بگیرند و ایران را تحریم کنند تشکر از ترامپ برای تحریم ایران آموزش آشپزی، غذاهای ایرانی، انواع دسر، آشپزی آنلاین،آشپزی با طرز تهیه پودر نارگیل در خانه طرز تهیه پودر نارگیل خانگی يک عدد و يا چند تا نارگيل را كه دوست… کلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان درمان درمان گرفتگی رگ‌های قلب با عصاره سیر و لیمو ترش مصرف عصاره اگر دچار رسوب گرفتگی در رگ نکات مهم بهداشتی که باید به دانش آموزان آموخت آکا خطر داشتن بدن اداره ای برای سلامتی آکاایران خطر داشتن بدن اداره ای برای سلامتی اخبار روز کلینیک پوست و مو ، لیزر ، زیبایی و لاغری ایرانیان برنامه قد و برنامه ی غذایی یکی از بیشترین مراجعات مکرر به مطب های تغذیه برای کودکان نوجوانان گرفتن

برچسب ها

اندکی تفکر …

‌سرانجام روزی به حکمت همه اتفاقات زندگی پی خواهی برد....
از سر درگمی ها بگذر و لبخند بزن...
اعتماد کن به حکمت خدایی که از هرکسی نسبت به بندگانش دلسوزتر است...

پر بازدیدترین مطالب