طرز تهیه لازانیا در تابه


وب سایت روزیاتو: پس از پخت اولیه لازانیا، تابه ی حاوی غذا به مدت ۲۵ دقیقه در فر قرار داده می شود تا نودل های لازانیا پخته و پنیرها آب شوند. اما شما می توانید به جای این کار، شعله گاز را کم کرده و درب تابه را گذاشته و به مدت ۳۰ دقیقه آن را بپزید.

مواد لازم:

 •     ۱ قاشق غذاخوری روغن کانولا
 •     ۴۵۰ گرم گوشت چرخ کرده
 •     ۱ قاشق چایخوری نمک
 •     ۱ قاشق چایخوری فلفل سیاه
 •     ۲ حبه سیر خرد شده
 •     ۱ عدد پیاز متوسط
 •     ۲ پیمانه مارینارا
 •     ۶ تا ۷ ورقه خام لازانیا
 •     ۱ پیمانه پنیر ریکوتا
 •     ۱ پیمانه پنیر موزارلا
 •     ۲ قاشق غذاخوری ریحان خرد شده

 

طرز تهیه لازانیا در تابه

طرز تهیه:

۱-فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد روشن کنید.

 

۲-روغن را در تابه روی حرارت زیاد داغ کنید.

 

۳-گوشت چرخ کرده، نمک و فلفل سیاه را اضافه کرده و تفت دهید. سیر و پیاز را اضافه کنید و به هم زدن ادامه دهید تا پیازها شفاف شوند. در این مرحله، یک پیمانه سس مارینارا به مواد اضافه کنید و آنها را تا زمانی تفت دهید که آب مواد کشیده شود.

 

۴-با استفاده از یک قاشق بزرگ، مخلوط گوشت را در یک طرف تابه جمع کنید تا جا برای قرار دادن ورقه های لازانیا باز شود. همه ورقه ها را در زیر مواد قرار دهید و سطحشان را با گوشت بپوشانید.

 

۵-سپس یک لایه دیگر ورقه لازانیا بچینید. یک لایه سس مارینارا بریزید.

 

۶- پنیر ریکوتا را ریخته و سطح آنها را صاف کنید. روی آن، پنیر موزارلا و ریحان را اضافه کرده و آنها را به مدت ۲۵ دقیقه در فر با حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد بگذارید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

کباب تابه ای، طرز تهیه کباب تابه ای یا ماهیتابه …طرز تهیه ی کباب تابه ای جگر طرز تهیه کباب تابه ای به سبک ترکیه ای ها روش تهیه کباب تابه طرز تهیه کباب کوبیده مرغ تابه ایطرز تهیه مرغ تابه ای با طعم سیر و لیمو طرز تهیه کباب تابه ای طرز تهیه پیتزای واقعی در تابه فقط در عرض دقیقه طرز تهیه کباب دیگی یا کباب تابه ایطرز تهیه غذای خوشمزه میتلف در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن غذای طرز تهیه لازانیا بدون فر لازانیابدونفرنکات تکمیلی در مورد لازانیا بدون فر لازانیا بدون فر جزو غذاهای دانشجویی میباشد زمان پیتزای تابه ای طرز تهیه پیتزای تابه ای خوشمزه …پیتزای تابه ای رب گوجه فرنگی را در کمی روغن تفت دهید تا بوی خامی آن گرفته شود سپس روی طرز تهیه لازانيا و نکاتی برای پخت آنطرز تهیه لازانیا علت خشک شدن لازانیا نحوه پخت لازانیا جلوگیری از خشک شدن لازانیا کباب تابه ای، طرز تهیه کباب تابه ای یا ماهیتابه تصویری طرز تهیه ی کباب تابه ای جگر طرز تهیه کباب تابه ای به سبک ترکیه ای ها روش تهیه کباب تابه ای به طرز تهیه کباب کوبیده مرغ تابه ای طرز تهیه مرغ تابه ای با طعم سیر و لیمو طرز تهیه کباب تابه ای طرز تهیه پیتزای واقعی در تابه فقط در عرض دقیقه طرز تهیه کباب دیگی یا کباب تابه ای طرز تهیه غذای خوشمزه میتلف در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن غذای خوشمزه طرز تهیه لازانیا بدون فر لازانیابدونفر لازانیا بدون فر و درست کردن لازانیا و آموزش تهیه لازانیا و درست کردن لازانیا بدون فر را در پیتزای تابه ای طرز تهیه پیتزای تابه ای خوشمزه بدون فر پیتزای تابه ای رب گوجه فرنگی را در کمی روغن تفت دهید تا بوی خامی آن گرفته شود سپس روی خمیر طرز تهیه لازانيا و نکاتی برای پخت آن طرز تهیه لازانیا علت خشک شدن لازانیا نحوه پخت لازانیا جلوگیری از خشک شدن لازانیا مواد طرز تهيه لازانيا در فر طرز تهيه لازانيا در ماكروويو طرز تهيه لازانيا در ماكروفر طرز تهيه لازانيا در فر برقی

برچسب ها

اندکی تفکر …

کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر، فقط همین ...
اگر فقط همین یک اصل را بپذيريم ; روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش

پر بازدیدترین مطالب