طراحی آینده‌ نگر شاسی خودروهای فرمول Eمفیدستان:

فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی قصد دارد از یک شاسی کاملاً جدید و آینده‌نگرانه در خودروهای فرمول E استفاده کند. این شاسی‌ها آیرودینامیک‌تر نیز هستند.

بی‌ام‌دبلیو یکی از اولین خودروسازانی است که پا به مسابقات خودروهای تمام الکتریکی فرمول E گذاشت. از آن زمان، جگوار و مک‌لارن هم به میدان آمدند و خودی نشان دادند. حالا Formula E قصد دارد در سومین فصل از مسابقات خود، یک شاسی کاملاً صلب با ابعادی بزرگ‌تر بسازد. هدف از این کار زیباتر شدن ظاهر خودروها است.

فرمول E

فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی یک تولیدکننده‌ی جدید برای ساخت شاسی خودروهای فرمول E یافته است و به نظر می‌رسد این شاسی ظاهری خارق‌العاده دارد. درحالی‌که شاسی‌های قدیمی توسط شرکت ایتالیایی دالارا ساخته می‌شد، تولید این شاسی‌های جدید به دست شرکت فرانسوی Spark Racing Technology سپرده شده است.

فرمول E

شاسی جدید دارای طراحی زیبایی است و قطعاً هیجان را به خودروهای تمام الکتریکی اسپرت می‌آورد. یکی از ایراداتی که از سوی علاقه‌مندان سری مسابقات فرمول E مطرح شده بود، شکل خودروها بود که تفاوتی با مدل‌های فرمول یک نداشت. تنها تفاوت این خودروها، بی‌صدا بودن آن‌ها بود. اما حالا خودروهای جدید ظاهری کاملاً آینده‌نگر دارند و بسیار جذاب شده‌اند. با این طراحی می‌توان تکنولوژی و آینده را در ظاهر این خودروها مشاهده کرد.

فرمول E

در این طراحی چرخ‌ها کاملاً در داخل بدنه پوشانده شده‌اند و از این‌رو خودرو آیرودینامیک‌تر می‌شود. باله‌های عقب بزرگ هستند و ظاهری عالی دارند. درواقع، تمام خودرو ظاهری شگفت‌انگیز دارد و مشاهده‌ی یک گروه از این خودروها در پیست مسابقات هیجان‌انگیز است. حالا طراحی خودرو با فناوری به‌کاررفته در این سری از مسابقات هماهنگ شده است. ما نیز شدیداً منتظر دیدن خودروهای آینده‌ی کمپانی‌ها در سری جدید مسابقات Formula E هستیم.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

برچسب ها

اندکی تفکر …

به کسانی که لا به لای مشغله شان وقتی برایت پیدا می کنند احترام بگذار!
اما عاشق کسانی باش که وقتی به آن ها نیاز داری تمام مشغله شان را فراموش می کنند، تا تو را به آرامش برسانند!

پر بازدیدترین مطالب