پر بازدید ترین مطالب

شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید 9 پای را دریافت کرد


PBM

چند هفته پیش بود که شیائومی فایل به‌روزرسانی اندروید 9 را برای اسمارت‌فون Mi A2 منتشر کرد، به نظر می‌رسد حالا نوبت به Mi A1 رسیده است تا این به‌روزرسانی را دریافت کند.

یکی از کاربران گوگل پلاس به تازگی یک اسکرین شات از بخش به‌روزرسانی گوشی خود را منتشر کرده که دریافت به‌روزرسانی اندروید 9 را نشان می‌دهد. در این صفحه به وضوح به نسخه بتا اندروید پای و ویژگی‌هایی که این به‌روزرسانی به ارمغان می‌آورد، اشاره شده است.

Xiaomi-Mi-A1-Android-9-Pie-Beta-488x800 شیائومی Mi A1 به‌روزرسانی آزمایشی اندروید 9 پای را دریافت کرد

این رو هم بخون:

متاسفانه در جستجوهای اینترنتی تصویر دیگری از این به‌روزرسانی پیدا نشد، هم‌چنین شیائومی نیز به صورت رسمی انتشار این آپدیت را تایید نکرده است؛ بنابراین ممکن است این خبر تنها یک شایعه باشد. از آن‌جا که شیائومی Mi A1 عضوی از خانواده اندروید وان است، انتظار می‌رفت که به‌روزرسانی با سرعت هرچه بیش‌تر آماده انتشار شود.

اگر انتشار نسخه بتا اندروید 9 برای این هندست واقعیت داشته باشد، شیائومی توانسته است عملکرد قابل قبولی را در این زمینه از خود نشان دهد. از آن‌جا که از عرضه شیائومی Mi A1 حدود یکسال می‌گذرد، انتظار می‌رفت این به‌روزرسانی در سال 2019 عرضه شود.

مطمئنا انتشار زودهنگام این به‌روزرسانی خبر خوبی برای دارندگان شیائومی Mi A1 است؛ انتظار می‌رود نسخه نهایی این نسخه از اندروید تا پایان سال 2018 و یا اوایل 2019 به صورت رسمی منتشر شود.

منبع

Androidauthorityلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب