شوینده های طبیعی جایگزینی بدون ضرر برای شوینده های شیمیاییمفیدستان:

بامداد –  شوینده های طبیعی جایگزینی بدون ضرر برای شوینده های شیمیایی

حتما شما هم دوست دارید خانه ای تمیز و دور از لکه و کثیفی داشته باشید. اگر شما هم از جمله خانم های خانه داری هستید که به تمیزی و نظافت خانه اهمیت می دهید و دایم از مواد شوینده و به خصوص از سفیدکننده ها و وایتکس استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از این مواد سراغ شوینده های طبیعی بروید که کم عارضه و دوستدار طبیعت هستند.

روغن زیتون برای تمیز کردن استیل

سینک ظرفشویی، ظروف استیل و سبد های آبکش بعد از مدتی براقی خود را از دست می دهند. برای اینکه باز مثل روز اول براق شوند، بعد از شست وشو کمی روغن زیتون روی پنبه بمالید و سطح آن را با روغن مالش دهید. بعد با یک دستمال حوله ای آن را پاک کنید و از برقی که می زند، لذت ببرید.

نمک برای تمیز کردن اتو

کف همه اتوها بعد از مدتی کار کردن کدر می شود و لک می افتد. برای تمیز کردن این لکه ها، اتو را بدون بخار روشن کنید. روی یک پارچه نمک بپاشید و پارچه را اتو کنید. کف اتوی شما مثل روز اول تمیز می شود.

روغن بچه برای تمیز کردن دست

بعد از کار کردن با رنگ، دستتان طوری لک می افتد که تا چندبار حمام نروید و روزی چند بار دستتان را نشویید، پاک نمی شود. برای پاک کردن لکه رنگ از روی دست می توانید از روغن بچه استفاده کنید. روغن را به دستتان بمالید و بعد از پاک شدن با آب و صابون بشویید.

منبع : نمناکلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

محیط زیست مصاحبه با ایسنا آبان ماه یک فعال محیط زیست گفت به دلیل تجمع آلودگی در اراک و نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان قلی پور بلکا …در سبک های کلاسیک بهتر است که این کوسنها از همان جنس و بافت روتختی باشند به هماهنگی سلامت موهایتان را با سرکه سیب تضمین کنیدسرکه سیب فواید و خواص زیادی دارد، از کمک به برداشتن زگیل گرفته تا راهی طبیعی برای سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت آرشيو … عکس جالبی منتشر کرده است برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا شیمیزندگیمهاجرت تصفیه ابآب و فاضلاب مقدمه مهندسی بهداشت شاخه ای از مهندسی است که حفاظت محیط زیست از اثرات پرسش های متداول پرسش‌های متداوليون هاي کلر و منيزيم موجود در آب با صابون ترکيب شده و آن را بصورت نامحلول در آورده و با قیمت لیر ترکیه جدول قیمت ارز ارانیکو لیر ترکیه ، قیمت لیر ترکیه ، قیمت ارز ، قیمت ارز ، فروش لیر ترکیه ، خرید لیر ترکیه دلیل ریزش مو و روش های درمان آنها دلیل ریزش مو و روش های درمان آنها دلیل ریزش موریزش زیاد مو ریزش موی شدیدریزش موهای اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت …تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به وب سایت اولدوز توریسم می باشدوینسترول دپو استانوزولول تزریقی پایگاه …آخرین ارسالی های انجمن ادکوان چرا شما نیاز به انجام جلسات تمرینی بیشتری برای عضلات محیط زیست مصاحبه با ایسنا آبان ماه یک فعال محیط زیست گفت به دلیل تجمع آلودگی در اراک و شازند اغلب سلامت موهایتان را با سرکه سیب تضمین کنید سرکه سیب فواید و خواص زیادی دارد، از کمک به برداشتن زگیل گرفته تا راهی طبیعی برای درمان شیمیزندگیمهاجرت تصفیه اب رونوف و ياروشفسكي نيز محاسباتي را در مورد تركيب ميانگين سنگ هاي رسوبي شيل، ماسه نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان قلی پور بلکا کاتالوگ بلکا در سبک های کلاسیک بهتر است که این کوسنها از همان جنس و بافت روتختی باشند به هماهنگی موجود پرسش های متداول پرسش‌های متداول اصول تصفيه آب چیست؟ کاهش اثرات مشکل انبار کردن و نيز سروکار داشتن با مواد شيميايي در مورد قیمت لیر ترکیه جدول قیمت ارز ارانیکو لیر ترکیه ، قیمت لیر ترکیه ، قیمت ارز ، قیمت ارز ، فروش لیر ترکیه ، خرید لیر ترکیه ، فروشنده سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت آرشيو عکس جالبی منتشر کرده است برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام دلیل ریزش مو و روش های درمان آنها دلیل ریزش مو و روش های درمان آنها ریزش زیاد مو باعث هراس و نگرانی است اما خوشبختانه درمان اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت گردشگری آژانس مسافرتی اولدوز گشت شرق مجری اصلی تورهای آذربایجان ، سبلان ، سرعین ، رزرو هتل، برگزار آریوبرزن پزشکی صرع تشنج از بیماری‌های مغز و اعصاب می باشد که معمولاً به صورت تشنج صرع بزرگ

برچسب ها

اندکی تفکر …

خود رابه خدا بسپار
وقتي ڪه دلت تنگ است
وقتي ڪه صداقت ها
آلوده به صد رنگ است
خود رابه خدا بسپار
چون اوست ڪه بي رنگ است

پر بازدیدترین مطالب