پر بازدید ترین مطالب

شمخانی: دانشجو و دانشگاه از منابع پایدار تولید قدرت و ثروت هستند


دیدار شمخانی با نماینده پوتین در امور سوریه

دریابان علی شمخانی دستیابی به شرایط مطلوب و پیشرفت و تعالی کشور در همه حوزه‌ها را نیازمند کار و تلاش و مجاهدت یکایک ایرانیان به ویژه جوانان تحصیل کرده عنوان کرد و افزود: دستیابی به امنیت پایدار بدون حرکت مستمر در مسیر توسعه و پیشرفت همه‌جانبه امکان‌پذیر نیست.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از فرصتی که امنیت مثال زدنی کشور در خدمت بخش اقتصاد قرار داده است اظهار کرد:  باید از این موقعیت ارزشمند که به برکت خون هزاران شهید و ایثارگر حاصل شده برای رفع اصلی‌ترین چالش کشور که وضعیت اقتصادی و معیشت مردم است بهره ببریم.

وی با تبیین فرصت‌های بکر و منحصربه فرد استان کردستان در حوزه‌های کشاورزی،گردشگری،خدمات پزشکی وصادرات گفت: باید این سرمایه‌ها با تلاش و برنامه‌ریزی و اتخاذ رویکرد جهادی به ثروت تبدیل شود.

شمخانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان در خطه کردستان افزود: بنده همواره خود را دانشجو و نیازمند اطلاع از نظرات و دیدگاه‌های شما می‌دانم چرا که رویکردها، پیشنهادات و انتقادات شما را هدیه‌ای ارزشمند برای بهره‌گیری در مسیر ساختن حال و آینده کشور قلمداد می‌کنم.

هم‌چنین دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه این نشست در گفت‌وگوی صمیمی با دانشجویان به پرسش‌های گوناگون آنان در مورد مسایل مختلف داخلی و خارحی پاسخ گفت.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب