پر بازدید ترین مطالب

شبکه فروش بازي هاي ديجيتال استيم ديگر بيت کوين نمي پذيرد


شبکه فروش بازي هاي ديجيتال استيم ديگر بيت کوين نمي پذيرد

خبرگزاري آريا – استيم، بزرگترين شبکه فروش بازي هاي ديجيتال پي سي امروز رسما اعلام کرد که ديگر بيت کوين را به عنوان يکي از روش هاي پرداخت براي خريد بازي قبول نمي کند. والو، شرکت آمريکايي سازنده اين پلتفرم آنلاين مي گويد دليل اين تصميمش «بهاي بالا و تغييرات شديد» اين ارز ديجيتالي است.
پست منتشر شده در بلاگ اين شرکت مي گويد که هزينه هر تراکنش طي هفته گذشته به نزديک 20 دلار رسيده در حالي که هزينه تراکنش زماني که براي اولين بار بيت کوين در اين سيستم راه اندازه شد 0.20 دلار هم نبود.
و اين هزينه بايد توسط گيمرها پرداخت شود و قيمت نهايي بيشتر از حالت عادي مي شود حتي اگر ارزش بيت کوين در همان لحظه انجام خريد افزايش زيادي پيدا کند. از زمان اقدام به خريد تا تکميل خريد، اگر ارزش بيت کوين افزايش يابد، استيم بايد تفاوت قيمت را به کاربر بازگرداند و هزينه تراکنش بازگرداندن پول نيز دوباره بايد توسط کاربر پرداخت شود.
همين چند روز پيش بود که بهاي بيت کوين از مرز 10 هزار دلار گذشت و اين عدم ثبات کار را براي والو و استيم دشوار کرده است. اين شرکت آمريکايي گفته زماني که بيت کوين به ثبات برسد، شايد دوباره آن را به عنوان روشي براي پرداخت در نظر بگيرند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب