پر بازدید ترین مطالب

شايد گوگل در رويداد پيش رو از ايربادهاي بي سيم خود رونمايي کند


شايد گوگل در رويداد پيش رو از ايربادهاي بي سيم خود رونمايي کند

خبرگزاري آريا – گوگل در روز 4 اکتبر (12 مهر) ميزبان يک رويداد رسمي است و تقريباً شکي وجود ندارد که قرار است طي آن از موبايل هاي پيکسل جديد رونمايي شود. حال شنيده شده که شايد گوگل همراه اين دو گجت يک جفت ايرباد بلوتوثي با قيمت احتمالي 159 دلار را نيز معرفي نمايد.
طبق اين شنيده ها، ايرباد مذکور گرچه از طريق بلوتوث به موبايل کاربر متصل مي شود، اما برخلاف نسل دوم «Gear IconX» سامسونگ و ايرپادهاي اپل دو قطعه آن از طريق سيم به يکديگر متصل هستند.
منبع شايعه همچنين تاکيد دارد که هدفون هاي گوگل قابليت اتصال به دستيار صوتي گوگل را خواهند داشت و حتي يک دکمه اختصاصي براي فراخواني «Google Assistant» روي آنها تعبيه شده است. گرچه همچنان امکان فراخواني آن از طريق فرامين صوتي نيز فراهم خواهد بود.

با آن که در اين مدت از منابع مختلف چنين شايعه اي بارها به گوش رسيده بود، اما هنوز هم نمي توان با قطعيت در خصوص رونمايي از ايربادهاي بلوتوثي گوگل اظهار نظر کرد. به خصوص که اين محصول هنوز يک ايرباد تماماً بي سيم نيست و نمي تواند به صورت مستقيم با دو محصول از اپل و سامسونگ رقابت کند.
شايد مسئله اي ديگر که گوگل را براي عرضه چنين محصولي با ترديد مواجه مي کند اين باشد که همين حالا نيز ايربادهايي در بازار وجود دارند که از دستيار صوتي گوگل پشتيباني مي کنند. بنابراين گوگل محصولي را در دست توليد دارد که همين حالا نمونه هاي مشابه بسيار باکيفيت آن در بازار حاضر است.
بايد تا چهارشنبه هفته بعد به انتظار نشست و ديد گوگل چگونه مي تواند در رويداد رونمايي پيش رو علاقه مندان را شگفت زده کند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب