پر بازدید ترین مطالب

شارژر بی‌سیم گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ سامسونگ لو رفت


 

شارژر بی‌سیم گلکسی نوت 9 و گلکسی واچ سامسونگ لو رفت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰

 

هر چه به زمان معرفی پرچمدار آینده گوشی های سری نوت سامسونگ نزدیک تر می شویم، دانسته های ما در خصوص این گوشی و هر آنچه که قرار است در مراسم 9 آگوست نیویورک با این گوشی معرفی شود، تکمیل تر می شود.

شهر خبر نوشت:  پیش تر اعلام شده بود که همزمان با معرفی گلکسی نوت 9 از ساعت هوشمند تایزنی گلکسی واچ که قرار بود قبل تر با نام Gear S4 عرضه شود، هم رونمایی خواهد شد. روز گذشته هم در رندری جدید گلکسی نوت 9 در رنگ بنفش یاسی به نمایش گذاشته شد. حالا هم در جدیدترین خبر، رولند کوانت افشاگر معروف توئیتر عکسی از شارژر بی سیم گوشی گلکسی نوت 9 منتشر کرده است که هم حاوی خبری خوب است و هم بد.

چندی پیش بود که اسناد FCC منتشر شد و در طی آن معلوم شد که نوت 9 یک شارژر بی سیم فوق سریع با خروجی 25 وات خواهد داشت. تصویری که کوانت آن را منتشر کرده نشان میدهد که Wireless Charger Duo همان شارژر با کد EP-N6100 است که در رگولاتوری مشاهده شده بود. خبر خوب در خصوص این شارژر این است که این دستگاه می تواند در کنار گوشی هوشمند، Galaxy Watch را هم شارژ کند. بدین ترتیب شارژ ساعت هم بسیار راحت و جالب خواهد بود. اما خبر بد… این شارژر به این دلیل 25 واتی انتخاب شده است که قرار است همزمان دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کند که این موضوع ما را به نتیجه ناخوشایندی میرساند؛ شارژر بی سیم جدید سامسونگ از شارژ سریع پشتیبانی نخواهد کرد.

در هر حال، خوب است بدانید که تنها 18 روز به زمان مراسم معرفی گوشی گلکسی نوت 9 باقی مانده است و بدون شک در روز رویداد رسمی سامسونگ اطلاعات بیشتری در خصوص گلکسی واچ و Wireless Charger Duo منتشر خواهد شد.

 

 

 

 لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب