پر بازدید ترین مطالب

سونی طراحی منحنی شکل جدیدی را برای گوشی های آینده به نمایش گذاشت


با توجه به شایعات منتشر شده، انتظار می‌رود که سونی گوشی‌ای جدید با طراحی متفاوت در MWC معرفی کند. در ادامه‌ی خبر با زومیت همراه باشید.

با توجه به تیزر منتشر شده‌ی سونی در اینستاگرام، انتظار می‌رود که این شرکت هفته آینده، یک گوشی جدید با طراحی متفاوت معرفی کند.

سونی یکی از پرطرفدارترین سازندگان گوشی‌های اندرویدی است. این غول ژاپنی تقریبا هر شش ماه یک‌بار یک گوشی پرچمدار عرضه می‌کند که طراحی آن‌ها بدون تغییر مانده است. طراحی مستطیلی و بلوکی از مشخصه‌های گوشی‌های سونی است که تشخیص دادن آن در میان دیگر گوشی‌های بازار را ساده می‌کند.

این گوشی جدید احتمالا با نام Xperia XZ۲ معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد که این گوشی دارای نمایشگری منحنی باشد که اجازه می‌دهد گوشی به راحتی در دست قرار بگیرد و انگشت کاربر به تمام قسمت‌های گوشی دسترسی داشته باشد.

با توجه به این‌که امروزه اکثر گوشی‌ها دارای نمایشگرهای ۲ در ۱ و باریک‌تر هستند، انتظار می‌رود که XZ2 هم از همین طراحی صفحه استفاده کند و حتی یک گوشی با حاشیه‌های کوچک‌تر باشد. شما می‌توانید تیزر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید؛ اما برای نمایش کامل این گوشی باید یک هفته دیگر منتظر بمانید.

لینک دانلودلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب