پر بازدید ترین مطالب

سوني نسل جديد کارت هاي حافظه CFast را با سرعت خيره کننده معرفي کرد


سوني نسل جديد کارت هاي حافظه CFast را با سرعت خيره کننده معرفي کرد

خبرگزاري آريا – کارت هاي جديد سري G سوني با نام CFast 2.0 حالا توسط سوني رسما معرفي شدند تا همگام با پيشرفت دوربين هاي ديجيتال، کارت هاي حافظه مناسبي نيز براي آن ها ساخته شده باشد. کارت هاي CFast 2.0 طراحي شده اند تا تصاوير و ويديوهاي 4K با فريم هاي بالا را روي خود ذخيره کنند.
اگر کل اين سري محصولات را در نظر بگيريم، کارت هاي جديد قادر هستند تا حداکثر به سرعت 510 مگابايت بر ثانيه براي ثبت فايل ها و 530 مگابايت بر ثانيه براي خوانش آن ها برسند. سوني مي گويد محصولات جديدش تمام کارت هاي CFast موجود در بازار را از لحاظ عملکرد و سرعت پشت سر گذاشته و به عکاسان و فيلم برداران اجازه مي دهد تا بهتر از گذشته کار خود را انجام دهند.
سرعت بالاتر، زمان انتقال فايل ها به کامپيوتر نيز به کار مي آيد و دارندگان اين کارت ها مي توانند خيلي سريع عکس ها و ويديوهايشان را از روي دوربين به پي سي منتقل کنند.
براي ويديو، اين کارت ها از VPG130 نيز پشتيباني مي کند که حداقل سرعت 130 مگابايت بر ثانيه را حين ضبط تضمين مي کند. به اعتقاد سوني اين مشخصات، کارت مذکور براي دوربين Canon C200 بسيار مناسب است.
اين کارت ها در ظرفيت هاي 32، 64 و 128 گيگابايتي به ترتيب با قيمت هاي 120، 200 و 350 دلاري از اوايل سال 2018 به فروش مي رسد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب