پر بازدید ترین مطالب

زوم‌اپ: Notin؛ یادآوری کارها از طریق نوار اعلانات


اپلیکیشن Notin‌ برنامه‌ای است که از طریق نوار اعلانات، یادآورهایی را که پیش‌تر تنظیم کرده بودید به شما اطلاع می‌دهد.

باتوجه به پیشرفت بشر در سال‌های اخیر، دغدغه‌های هر انسان نیز نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است. دغدغه‌های فراوان باعث شده که انسان از انجام برخی از کارهای معمولِ زندگی نیز باز بماند و وقت کمتری را با خانواده خود سپری کند. این معضل بر ابعاد مختلفی از زندگی انسان اثر گذاشته است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به درگیری ذهنی و فراموشی کارها اشاره کرد. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و همگانی‌شدن گوشی‌های هوشمند این امکان را فراهم آورده تا با برخی از این معضلات مقابله کرده و جلوی تأثیرات منفی آن‌ها را بگیریم. اگر همواره دچار فراموشی می‌شوید و بسیاری از کارها و وظایف‌تان انجان‌نشده باقی می‌ماند، اپلیکیشنی را به شما معرفی خواهیم کرد که از طریق نوار اعلانات به شما یادآورهایی که قبلاً تنظیم کرده‌اید، گوشزد می‌کند.

توسعه‌دهنده‌ای به نام Lazy Ninja اپلیکیشنی را برای دستگاه‌های اندرویدی توسعه داده که Notin نام دارد. وظیفه‌ی این اپلیکیشن، یادآوری کارهایی است که قبلاً در صدد انجام آن‌ها بوده‌اید. نکته‌ی مهمی که شیوه‌ی کارکرد این اپلیکیشن را نسبت به نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند، نحوه‌ی اطلاع‌رسانی آن است. از آنجایی که نوار اعلانات یکی از بخش‌های مهم گوشی‌های هوشمند است و کاربران روزانه بارها برای باخبرشدن از اعلانات اپلیکیشن‌هایشان (به‌خصوص اعلانات پیام‌رسان‌ها) از آن استفاده می‌کنند، اپلیکیشن Notin تمام یادآورهایتان را در این بخش به شما نمایش می‌دهد؛ همین امر باعث می‌شود که همواره لیست وظایف و کارهای معوقه‌تان درست در مقابل چشمان‌تان باشد.

توسعه‌‌دهنده‌ی این اپلیکیشن در صفحه‌ی گوگل‌پلی Notin‌ نوشته است:

با Notin، دیگر حتی هیچ‌چیز کوچکی را فراموش نمی‌کنید. این اپلیکیشن راهی آسان برای ذخیره‌ یادداشت‌ها یا یادآورها در نوار اعلانات است.

Notin‌ به شما کمک می‌کند تا مواردی که باید انجام‌شان دهید، شماره‌هایی که قصد ندارید در قسمت مخاطبین‌تان ذخیره کنید و…، به شما یادآوری شود. هیچ‌گونه نمایش پاپ‌آپ یا پخش صدایی زنگ هشدار برای باخبرشدن شما صورت نخواهد گرفت بلکه تمام یادآورهای شما در قسمت اعلانات باقی می‌مانند.

این اپلیکیشن تاکنون توانسته بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار بار دانلود شود و از میان ۷۳۴ رأی‌دهنده، موفق به کسب امتیاز ۴.۲ شده است؛ همچنین گوگل اپلیکیشن Notin‌ را در لیست بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی سال ۲۰۱۷ قرار داده است.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب