پر بازدید ترین مطالب

روزگاري که مدت‌ها گذشته


روزگاري که مدت‌ها گذشته

خبرگزاري آريا – دومين بازي هفته يک عنوان مستقل دنياي باز با دوربين ايزومتريک و سبک نقش‌آفريني به اسم Seven: The Days Long Gone است.
شخصيت اصلي بازي يک دزد بسيار حرفه‌اي به اسم Teriel است که به دليل مطابق نقشه پيش نرفتن يکي از سرقت‌هايش سر از جزيره‌ Peh درمي‌آورد، جايي که اصلا دوست ندارد. او بايد براي خلاصي از مخمصه، ماموريتي را که به وي داده شده انجام دهد و براي اين کار بايد از تمام توانايي‌ها و مهارت‌هاي مخفيانه و جنگاوري خود نهايت بهره را ببرد. از زماني که پاي کاراکتر به جزيره‌ Peh مي‌رسد، بازيکن مي‌تواند آزادانه در دنياي باز آن گشته و هيچ مانعي براي اين کار ندارد جز پست‌هاي امنيتي، مناطق انباشته شده از هيولاها و گروه‌هاي خطرناکي که جزيره را بين خود تقسيم کرده‌اند. شما مي‌توانيد از توانايي‌ها و تجهيزات کاراکتر يا محيط براي اهداف مخفي‌کاري خود بهره گرفته يا به دل دشمن زده و با قدرت‌هاي جادويي Teriel بجنگيد. Seven عنوان اميدوارکننده‌اي براي PC به نظر مي‌رسد.
دنباله‌اي بر ترس با واقعيت مجازي
بعد از موج بازي‌هاي پاييزي حالا بايد تقريبا تا اواخر دي‌ صبر کنيم تا موج جديد از راه برسد، ولي در اين ميان بازي‌هاي نسبتا مطرحي هم منتشر خواهد شد. يکي از آنها The Inpatient است، دنباله‌اي بر بازي موفق و ترسناک انحصاري کنسول PS4 در سال 94 به اسم Until Dawn که جوايز بسياري از جمله BAFTA را نصيب سازنده‌اش کرد. The Inpatient به‌صورت انحصاري براي هدست واقعيت مجازي سوني يعني PS VR توليد شده و داستان آن به حوادث 60 سال قبل از ماجراهاي Until Dawn مربوط مي‌شود. بازيکن در نقش يکي از بيمارهاي آسايشگاه رواني شهر بلک‌وود قرار دارد و بايد قبل از آن‌که دير شود دريابد چه کسي است و چرا به آسايشگاه رواني آورده شده. با وجود اين‌که گيم‌پلي بازي به سمت واقعيت مجازي تغيير کرده، اما ساختار روايت بازي مانند عنوان قبلي است، يعني در طول مسير انتخاب‌هاي زيادي پيش‌روي شما قرار مي‌گيرد که روايت را چند شاخه کرده و در نهايت روي پايان بازي نيز تاثير مي‌گذارد. قوانين و شرايط بازي بر اساس انتخاب‌هاي شما تغيير کرده و به لطف واقعيت مجازي عواقب تصميمات خود را خيلي بهتر درک خواهيد کرد! احتمالا عده‌ کمي مي‌توانند The Inpatient را تجربه کنند، زيرا PS4 داشتن يک چيز است و PS VR يک چيز ديگر، اما به‌هرحال از عناوين بزرگي بود که بايد معرفي مي‌شد.
ضميمه کليک جام‌جملینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب