پر بازدید ترین مطالب

رندرهای جدید سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس +عکس


با نزدیک شدن به زمان معرفی دستگاه های سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس، اطلاعات و رندرهای جدیدی از این گوشی های هوشمند منتشر می‌شوند که ما را هر چه بیش‌تر با آن‌ ها آشنا می‌کند.

به گزارش صبحانه،به تازگی رندرهایی از گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس منتشر شده که طراحی این دو دستگاه را برای ما آشکار می‌سازد. در رندرهای فاش شده از این دو مدل، پنل پشتی و جلویی آن ها قابل مشاهده بوده که البته تنها پنل پشتی گلکسی S9 مشخص است.
رندرهای جدید سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس +عکس
در تصویر مربوط به گلکسی S9، دوربین اصلی تکی آن خودنمایی می‌کند. در حالی که شایعات به دوربین دوگانه مورد استفاده برای گلکسی S9 پلاس اشاره داشتند، در این رندر قادر به مشاهده پنل پشتی این دستگاه نیستیم.

رندرهای جدید سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس +عکس

در صورتی که شایعات و رندرهای منتشر شده حقیقت داشته باشند، بر خلاف سال گذشته باید شاهد تفاوت بیشتری بین سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس باشیم. علاوه بر تفاوت در اندازه نمایشگر، دو دستگاه مورد نظر در بخش دوربین نیز تفاوت فاحشی را تجربه خواهند کرد. این تصاویر به دوربین سلفی دوگانه اشاره دارند؛ موضوعی که در دستگاه های میان رده گلکسی A8 و A8 پلاس دیده می‌شود. مسلما استفاده از دوربین سلفی دوگانه ویژگی های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند.

رندرهای جدید سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس +عکس

در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که سامسونگ حاشیه نمایشگر پرچمداران جدید خود را کاهش خواهد داد که می توان این موضوع را با توجه به رندرهای فاش شده رد کرد. در رندرهای گلکسی S9 و S9 پلاس با حاشیه نمایشگر مشابهی با گلکسی S8 روبرو هستیم. محل سنسور اثر انگشت در سامسونگ گلکسی S9 و S9 پلاس تغییر خواهد کرد و به زیر سنسور دوربین منتقل می‌شود.  

این دو دستگاه اخیرا موفق به کسب تاییدیه FCC شده‌اند که به معنای معرفی آن‌ها در آینده نزدیک است. گزارشات به عرضه پرچمداران آینده سامسونگ در ماه مارس اشاره دارند./کلیکلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب