پر بازدید ترین مطالب

راجر؛ محبوب نظامیان آمریکایی!/تصاویر


 

راجر؛ محبوب نظامیان آمریکایی!/تصاویر

تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵

 

از جمله مهم ترین ویژگی های Ruger LCP II 380 می توان به سیستم ایمنی داخلی ماشه، اندازه مناسب (13.1 سانتی متر طول و 9.4 سانتی متر ارتفاع)، وزن تنها 300 گرم، تجهیز به امکانات حمل پنهان و همچنین ظرفیت 6+1 دور از مهمات قدرتمند .380 اشاره کرد.

مجله تصویری سلاح نوشت: Ruger  کمپانی اسلحه سازی آمریکایی است که در سال 1949 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در ساوت پورت؛ کنتیکت واقع شده است. Ruger LCP II نیز از جمله محصولات محبوب این برند میان نیروهای نظامی و مامورین اجرای قانون خصوصا در آمریکا به شمار می رود. از زمان تولید اولیه LCP در سال 2008، این سلاح انقلابی بزرگ را در صنایع تپانچه های خودکار، قابل اطمینان و همچنین جمع و جور رقم زد. در ادامه کمپانی سازنده اقدام به تولید نسخه ای جدید تر و همچنین تکامل یافته تحت عنوان LCP II کرد که به واسطه آن موفقیت به دست آمده از LCP را در انحصار شرکت نگاه دارد.

راجر؛ محبوب نظامیان آمریکایی!

از جمله مهم ترین ویژگی های Ruger LCP II 380 می توان به سیستم ایمنی داخلی ماشه، اندازه مناسب (13.1 سانتی متر طول و 9.4 سانتی متر ارتفاع)، وزن تنها 300 گرم، تجهیز به امکانات حمل پنهان و همچنین ظرفیت 6+1 دور از مهمات قدرتمند .380 اشاره کرد. LCP II آمریکایی روی یک شاسی آلومینیومی که تحت فرآیند آندش (نوعی فرآیند برق کافت که لایه ای اکسیدی و پایدار را برای مقاصد حفاظتی یا تزئینی روی سطح فلز پوشش می دهد) قرار گرفته، ساخته شده است. لازم به ذکر است که خشاب های LCP با ظرفیت 6 دور، با LCP II نیز سازگار هستند. این در حالی است که خشاب های LCP با ظرفیت 7 دور، هیچ گونه سازگاری با LCP II ندارند.

راجر؛ محبوب نظامیان آمریکایی!
راجر؛ محبوب نظامیان آمریکایی!

مشخصات تپانچه Ruger LCP II
– سازنده: کمپانی اسلحه سازی آمریکایی Ruger
– مدل: LCP II
– شماره مدل: 3750
– کالیبر: .380 خودکار
– ظرفیت: 6+1
– طول لوله: 6.9 سانتی متر
– طول کلی: 13.1 سانتی متر
– وزن: 300 گرم
– جنس لوله: پوشش فولاد
– پهنا: 2.3 سانتی متر
مطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.

 

 

 

 لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب