دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچریمفیدستان:

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری 

شما می توانید دیوارپوش های چرمی را در دکوراسیون به کار گیرید طوری که لوکس ترین فضا در خانه شما ایجاد شود و از آن لذت ببرید. خوشبختانه دیوارپوش‌های چرمی امروزه در انواع گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند. رول، پنل و تایل چرمی از این دسته هستند که در مدل‌ها و طرح‌های متنوعی ارائه می‌شوند.

 

مدل رولی مانند کاغذ‌دیواری ارائه و نصب می‌شود. معمولا چرم‌های‌ رولی زمانی کاربرد دارند که نیاز باشد کل دیوار را پوشش دهید. در صورتی که تمایل داشته باشید قسمتی از دیوار را طراحی کنید، می‌توانید از انواع دیوارپوش چرمی که به صورت پنل و تایل تولید می‌شوند، استفاده کنید.

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری

می‌توانید از انواع دیوارپوش چرمی که به صورت پنل و تایل تولید می‌شوند، استفاده کنید

 

محل های مناسب نصب دیوارپوش چرمی

از دیوارپوش‌ چرمی می‌توانید روی تمام دیوارهای منزل استفاده کنید اما ما به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل اینکه چرم از نظری بصری سنگین و گیراست، فقط روی قسمتی از دیوار فضای مورد نظرتان دیوارپوش چرمی نصب کنید. قسمت‌هایی مانند پشت میز تلویزیون، بالای تختخواب، قسمتی از دیوار پذیرایی و ناهارخوری به عنوان نقطه کانونی و… از جمله فضاهایی هستند که علاوه بر کاربردی بودن می‌توانند با انتخاب پوشش چرم، نقطه عطفی در هر منزلی‌ باشند.

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری

از دیوارپوش‌ چرمی می‌توانید روی تمام دیوارهای منزل استفاده کنید

 

رنگ و طرح مناسب دیوارپوش چرمی

در زمینه دیوار‌پوش چرم طراحی‌های متفاوتی صورت گرفته است. تنوع این محصول به حدی رسیده که گاهی تشخیص آنها از پنل‌های کامپوزیتی و کاغذدیواری مشکل است. دسته‌ای از دیوارپوش‌های چرم به صورت پنل‌های سه‌بعدی طراحی می‌شوند. در بعضی از آنها نگین و سنگ‌های زیبا کار می‌شود که سبب شکوه بیشتر این دیوارپوش‌ها می‌شود.

 

امکان نورپردازی در این پنل‌ها کمک فراوانی به جلوه و زیبایی آنها می‎کند. به دلیل اینکه بازتاب نور در چرم خیلی کم است، نورپردازی کمک می‌کند فضا از یکنواختی دربیاید و به شکوهی ویژه دست یابد.

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری

نورپردازی در پنل‌های چرمی کمک فراوانی به جلوه و زیبایی آنها می‎کند

 

نحوه اجرا دیوارپوش چرمی

قطعا برای نصب این دیوارپوش، مانند دیگر دیوارپوش‌ها باید زیرسازی مناسبی انجام شود. در صورتی که از دیوارپوش‌ چرمی که به صورت رول عرضه می‌شوند استفاده می‌کنید، باید گفت که زیرساز آن فرقی با کاغذدیواری ندارد. پس کار نصب را با خیالی آسوده به نصاب‌ها بسپارید. در صورتی که از پنل یا تایل‌های چرمی استفاده می‌کنید، باید از نصاب پنل های کامپوزیتی کمک بگیرید؛ چون این پنل‌ها به دیوار پیچ و رول‌پلاک می‌شوند.

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری

برای نصب این دیوارپوش، مانند دیگر دیوارپوش‌ها باید زیرسازی مناسبی انجام شود

 

مزایای استفاده از دیوارپوش‌های چرم

نصب آسان

عایق صوتی و حرارتی

طراحی در ابعاد و اندازه‌های متفاوت

تنوع در رنگ و طرح

مناسب با سبک مدرن و کلاسیک

دیوارپوش های چرمی در دکوراسیون لاکچری

یکی از مزایای دیوارپوش های چرمی، عایق صوتی و حرارتی می باشد

 

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

پروژه های معماری پروژه ها ی معماری و محصولات به کار رفته در آنهابهترین نوع ست کردن دکوراسیون با کاغذ دیواری …دکوراسیون آشپزخانه مدرن و زیبا به سبک ایتالیاییتصاویر دکوراسیون آشپزخانه های موکت موکتها فارغ از بافت و رنگ در دوسته کلی جای میگیرند ، موکت تایل و موکت رول در فضاهایی پارکتکفپوشکاغذدیواریپارکت و لمینتمرکز …پارکتکفپوشکاغذدیواریپارکت و لمینتمرکز پخش پارکت لمینت فروشگاه تیرداد پروژه های معماری پروژه ها ی معماری و محصولات به کار رفته در آنها بهترین نوع ست کردن دکوراسیون با کاغذ دیواری تصاویر دکوراسیون آشپزخانه مدرن و زیبا به سبک ایتالیاییتصاویر دکوراسیون آشپزخانه های ایتالیایی موکت موکتها فارغ از بافت و رنگ در دوسته کلی جای میگیرند ، موکت تایل و موکت رول در فضاهایی که نیاز پارکتکفپوشکاغذدیواریپارکت و لمینتمرکز پخش پارکت لمینت پارکتکفپوشکاغذدیواریپارکت و لمینتمرکز پخش پارکت لمینت فروشگاه تیرداد

برچسب ها

اندکی تفکر …

انشاي پسر بچه آلماني به پدر رفتگرش:
پدر عزيزم من به خوبي ميفهمم
که بسيار با شرف است آنکس که انسان باشد و بين آشغال ها نان پيدا کند،
تا آنکس که آشغال باشد و بين انسانها نان پيدا کند...!!!!!

پر بازدیدترین مطالب