دکمه هوم و اسکنر اثر انگشت در آيفون بعدي جاي خود را به دکمه هاي مجازي مي دهندمفیدستان:

دکمه هوم و اسکنر اثر انگشت در آيفون بعدي جاي خود را به دکمه هاي مجازي مي دهند


خبرگزاري آريا – بنابر گزارش مينگ-چي کو، يکي از تحليلگران موسسه KGI Securities، در آيفون بعدي احتمالاً شاهد حذف دکمه هوم و سنسور Touch ID با هدف طراحي لبه به لبه نمايشگر خواهيم بود و در پايين آن، از «دکمه هاي مجازي» استفاده خواهد شد.
وي اعتقاد دارد که آيفون جديد اپل، به پنل نمايشگر OLED با ابعاد ۵٫۸ اينچ و رزولوشن ۲۸۰۰×۱۲۴۲ مجهز مي گردد اما تنها ۵٫۱۵ اينچ از اين نمايشگر قابل استفاده است و بخش باقي مانده پاييني، به دکمه هاي مجازي اختصاص مي يابد.

کو همچنين باور دارد که اين موبايل به همراه تکنولوژي هاي بيومتريک ديگري که جايگزين تکنولوژي تشخيص اثر انگشت مي شوند به بازار خواهد آمد، اما هنوز مشخص نيست اين تکنولوژي ها چه خواهند بود و آيا اسکنر عنبيه چشم، همچون گلکسي نوت ۷ سامسونگ نيز در ميان آنها قرار دارد يا خير.
تحليلگر KGI در ادامه گزارش خود افزوده که اين دستگاه مجهز به پنل OLED و ۵٫۸ اينچي، اندازه اي معادل آيفون مجهز به پنل TFT-LED و ۴٫۷ اينچي (مانند آيفون ۷) خواهد داشت؛ با اين همه، اندازه نمايشگر و عمر باتري آن نسبت به آيفون TFT-LCD و ۵٫۵ اينچي (مانند آيفون ۷ پلاس) بيشتر خواهد بود.
گفتني است که بنابر شايعات و گزارش هاي تاييد نشده پيشين، اپل ممکن است در آيفون ۲۰۱۷ از نمايشگر خميده بهره گيرد. علاوه بر اين، احتمال دارد که آيفون ۸ در سه مدل، شامل دو مدل ۵٫۵ اينچي و يک مدل ۴٫۷ اينچي به دست مشتريان برسد. کو در حالي خبر از اعمال تغييراتي در سنسور اثر انگشت Touch ID داده که اخيراً پتنتي از اپل براي قرار دادن اين اسکنر در نمايشگر نيز رويت شده بود.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

برچسب ها

اندکی تفکر …

پیرمرد گفت:
زندگی مثل آب توی ليوانه ترک خورده می مونه
بخوری تموم ميشه نخوری حروم ميشه
از زندگيت لذت ببر
چون درهرصورت تموم ميشه!

پر بازدیدترین مطالب