پر بازدید ترین مطالب

ديجياتو در يلدا خاطره ها را ورق مي زند؛ عکس هاي به يادماندني تحريريه


ديجياتو در يلدا خاطره ها را ورق مي زند؛ عکس هاي به يادماندني تحريريه

خبرگزاري آريا – پاييز برگ ريز هم بالاخره به انتها رسيد و امشب يلدا را جشن مي گيريم تا قدم به زمستان 96 بگذاريم. از آنجا که يلدا هميشه بهانه اي بوده براي دورهمي هايمان، ما نيز بر آن شديم تا بهانه‌اي براي اين کار بيابيم و چه چيز بهتر از عکس هاي خاطره انگيز ديجياتويي ها.
در ادامه اين مطلب نگاهي خواهيم انداخت به مجموعه اي از چند عکس خاطره انگيز که هرکدام داستاني در پس خود دارند و دوربين تک تک اعضاي تحريريه ديجياتو آن را ثبت کرده اند.
اسامي به ترتيب حروف الفبا مرتب شده اند:
امين بيگ زاده
«به به چه جنگل قشنگي. اينجا کجاست؟» هر کسي که اين عکس را براي اولين بار مي بيند، تقريبا با چنين جمله اي به آن واکنش نشان مي دهد. اما براي من اين عکس يادآور يکي از وحشتناک ترين شب هاي زندگيم است که به اتفاق چند نفر از دوستان ديجياتويي در قلب جنگل به صبح رسانديم.
همين منظره را در تاريکي يک شب سرد مجسم کنيد؛ در حالي که از لابلاي درخت هاي روبرو، برق چشم هاي زرد حيوانات وحشي را مي بينيد که شما را احاطه کرده اند و صداي زوزه هاي بلندشان از فاصله کمتر از صد متري به گوش تان مي رسد. ديگر منظره قشنگي نيست، هست؟
عکس را پس از طلوع آفتاب و دقيقا از همان جايي گرفتم که صداي زوزه ها به گوش مي رسيد. عکس خوبي شد، منظره اي زيبا از يک جنگل بکر که آرامش معصومانه اي را به بيننده منتقل مي کند. اما در پشت اين ظاهر زيبا و آرامش بخش، وحشتي نهفته شده که هر بار تماشاي آن تمام تنم را به لرزه مي اندازد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب