پر بازدید ترین مطالب

دوربين Lumix ZS200 پاناسونيک با توانايي هاي بهبوديافته در زوم معرفي شد


دوربين Lumix ZS200 پاناسونيک با توانايي هاي بهبوديافته در زوم معرفي شد

خبرگزاري آريا – در کنار دوربين جديد GX9، پاناسونيک اخيراً از دوربين جمع و جور و سوپر زوم Lumix ZS200 هم رونمايي کرده که رد پاي دوربين محبوب ZS100 را دنبال مي کند. اين مدل جديد دچار تغييرات فراوان نشده و کماکان از نمايشگري 1 اينچي، سنسوري 20.1 مگاپيکسلي و لرزشگير 5 محوره بهره برده و امکان فيلم برداري 4K با 30 فريم را مهيا مي سازد. با اين حال، دوربين تازه پاناسونيک آنقدر قابليت تازه دارد که نظر برخي خريداران را به خود جلب کند.
مهم تر از هرچيز، لنز زوم دوربين که توسط Leica ساخته شده، زوم افزايش يافته اي معادل 24 الي 360 برابر ارائه مي دهد که از زوم 25 الي 250 برابري مدل پيشين بيشتر است؛ هرچند که بهاي آن، کاهش سرعت دهانه لنز از f/2.8-5.9 به f/3.3-6.4 بوده است.
پاناسونيک ZS200
پاناسونيک مي گويد اين لنز جديد «کمترين ميزان اعوجاج و نور ناخواسته» را ارائه مي دهد اما هنوز بايد ديد در زوم هاي بالاتر، تصاويري واضح تر نسبت به دوربين ZS100 ثبت مي کند يا خير. از ديگر قابليت هاي دوربين پاناسونيک مي توان به تصويربرداري ماکرو 3 سانتي متري اشاره کرد که براي توريست ها و عکاسان کژوال بسيار کارآمد خواهد بود.
ZS200 از يک نماياب الکترونيکي جديد و حالت تصويربرداري ارتقايافته 4K Photo بهره مي برد که يافتن شات هاي جالب و اعمال افکت هايي مانند پُست فوکوس را تسهيل مي کند. در صورتي که به تصويربرداري هنري سياه و سفيد نيز علاقه مند باشيد، دوربين SZ200 از حالت L.Monochrome هم بهره مي برد و از ديگر ويژگي هاي آن مي توان به سنسور 20.1 مگاپيکسلي با موتور Venus، فوکوس خودکار تشخيص کنتراست 0.1 ثانيه اي، فيلم برداري 4K با 30 فريم و انتقال وايرلس از طريق واي فاي يا بلوتوث 4.2 اشاره کرد. دوربين Lumix ZS200 طي ماه مارس امسال، در دو رنگ مشکي و نقره اي و با قيمت 800 دلار عرضه مي شود.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب