دوربين پوشيدني براي ثبت لحظات خانوادگيمفیدستان:

دوربين پوشيدني براي ثبت لحظات خانوادگي


خبرگزاري آريا – دوربين هاي پوشيدني، براي عکاسي از لحظه هايي طراحي شده اند که در اين لحظات افراد داراي حرکت هاي زيادي هستند، در اينجا به معرفي دوربين Benjamin Button مي پردازيم که لحظات شيرين تفريح کودکان را به راحتي ضبط مي کند.
، دوربين هاي پوشيدني به دسته هاي مختلفي تقسيم مي شوند که يکي از اين دسته ها دوربين هاي ورزشي است و دسته اي ديگر از دوربين‌هاي پوشيدني براي فيلم برداري و عکاسي در زندگي روزمره استفاده مي شوند. دوربين پوشيدني Benjamin Button يک دوربين متفاوت است که لحظات فاميلي و دورهمي را به راحتي تصوير برداري مي کند. اين دوربين داراي قدرت فيلم برداري Full HD است و هم چنين در اين دوربين ويژگي تشخيص چهره نيز قرار دارد.
دوربين پوشيدني براي ثبت لحظات خانوادگي
ايده ساخت اين دوربين در کيک استارتر مطرح شده است و براي فيلم برداري از زاويه ديد کودک طراحي شده است. والدين براي استفاده از اين دوربين نياز نيست نگران چيزي باشند، اين دوربين مانند يک دکمه بر روي لباس کودک متصل مي شود و به راحتي فيلم برداري مي شود. اين دوربين قابليت فيلم برداري Full HD با رزولوشن ۱۰۸۰P و نرخ ۲۵ فريم در ثانيه را دارد و هم چنين حافظه داخلي اين دوربين ۱۶ گيگابايت است و هم چنين زاويه لنز اين دوربين نيز ۱۴۰ درجه است.
دوربين پوشيدني براي ثبت لحظات خانوادگي
يکي از جنبه هاي بسيار ويژه اين دوربين قابليت ذخيره بهترين لحظات ضبط شده است، در اين دوربين سنسوري قرار دارد که اين سنسور نسبت به صداي خنده و شادي حساس است و در اين لحظات دوربين به خوبي چهره هاي شاداب را تشخيص مي دهد و اين لحظات را ثبت مي کند. هم چنين اپليکيشني براي اين دوربين وجود دارد که بر روي گوشي هاي اندرويد و iOS نصب مي شود. دوربين با کابل USB نوع C شارژ مي شود و هم چنين قابليت اتصال به Wi-Fi را نيز دارد و از اين طريق کاربران به راحتي مي توانند عکس هاي خود را با دستگاه هاي ديگر به اشتراک بگذارند.
دوربين پوشيدني براي ثبت لحظات خانوادگي
اين دوربين داراي ابعاد کوچکي است و براي استفاده کودکان گزينه بسيار مناسبي است وهم چنين در رنگ بندي هاي متفاوتي عرضه شده است که مي توان به رنگ هاي آبي، صورتي و کرم عرضه مي شود. وزن اين دوربين نيز ۶۵ گرم است و ابعاد آن ۵۳ ميلي متر در ۲۰ ميلي متر و داراي ۰٫۷۶ اينچ ضخامت است. در اين دوربين چراغ LED وجود دارد که اين چراغ در رنگ هاي مختلفي عرضه مي شود.
دوربين پوشيدني براي ثبت لحظات خانوادگي
اين دوربين ضدآب، ضد گرد و غبار است و هيچ مشکلي براي دوربين در محيط هاي مختلف پيش نمي آيد و به راحتي کودک در هر مکاني مي تواند از دوربين استفاده کند.
دوربين Benjamin Button از کيک استارتر آغاز شده و با قيمت ۱۷۹ دلار عرضه مي شود. البته قيمت ۱۷۹ دلار براي حالت پيش فروش است و در فروش معمولي اين دوربين با قيمت ۱۸۹ تا ۱۹۹ دلار به فروش مي رسد. اين دوربين از اوايل ماه دسامبر عرضه مي شود.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر، فقط همین ...
اگر فقط همین یک اصل را بپذيريم ; روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش