پر بازدید ترین مطالب

در MWC 2018 شاهد رونمايي از چه موبايل هايي خواهيم بود؟


در MWC 2018 شاهد رونمايي از چه موبايل هايي خواهيم بود؟

خبرگزاري آريا – زمان زيادي تا برگزاري بزرگ ترين نمايشگاه جهاني موبايل در بارسلون اسپانيا باقي نمانده و با استناد به اينکه در CES امسال شاهد انتشار خبرهاي جذابي نبوديم مي توان انتظار داشت که پايتخت بخش خودمختار کاتالونيا امسال شگفتي ساز شود.
البته هنوز دو هفته اي تا زمان برگزاري نمايشگاه باقيست اما از مدتي قبل موج شايعات در اين رابطه به راه افتاده است و همين حالا هم مي توان با اطمينان در رابطه با وقوع برخي اتفاقات اظهار نظر کرد. آنطور که از خبرهاي اخير بر مي آيد 5G بار ديگر ستاره درخشان اين رويداد خواهد بود و برخلاف سال قبل شرکت ها حرف هاي زيادي براي گفتن در اين باره دارند.
سامسونگ چندي پيش از طرح هايش براي عرضه پرچمدار بعدي خود در اين کنگره خبر داد و به اين ترتيب مهر تاييدي زد بر تمامي شايعات قبلي مبني بر اينکه مهم ترين خبرهايش را براي MWC 2018 نگه داشته است. اين تصميم سامسونگ البته رقابت را براي ديگران دشوار خواهد کرد چراکه در اين صورت شرکت هاي ديگر نظير ال جي احتمالا ترجيح مي دهند در بارسلون سکوت اختيار کنند تا تحت تاثير موفقيت S9 از اهميت محصول تازه شان کاسته نشود.
نوکيا و بلک بري از ديگر نام هاي پر اهميت حاضر در اين رويداد هستند که به خاطر قراردادهاي بزرگشان در خريد حق امتياز استفاده از پتنت هاي شرکت هاي ديگر، امسال حرف هاي زيادي براي گفتن دارند.
علاوه بر اين طبق شايعات منتشر شده تا به امروز امسال بسياري از پرچمداران حاضر در بارسلون به چيپست اسنپدراگون 845 مجهز خواهند بود و گوگل که در جريان CES امسال و MWC سال گذشته حسابي خبرساز شده بود احتمالا بار ديگر به صحنه مي آيد تا در مورد قدرت دستيار صوتي خود و مزايايش براي تلفن هاي همراه بگويد.
در ادامه اين مطلب نگاهي خواهيم داشت به برخي از مهم ترين شايعات و البته انتظاراتي را در رابطه با MWC 2018 مطرح شده است.
بلک بري
KeyOne از جمله شگفتي هاي کنگره جهاني موبايل سال قبل بود. اين موبايل ضمن برخورداري از سخت افزاري فوق العاده توانست اثرانگشت ماندگار بلک بري را در قالب اسمارت فوني مدرن به ارمغان بياورد. حالا خبر رسيده که TCL (همان شرکتي که مجوز استفاده از نام بلک بري را براي موبايل هاي توليدي اش خريداري کرده) دو موبايل جديد براي سال 2018 تدارک ديده و در نتيجه انتظار مي رود که در بارسلون دست کم يکي از آنها را ببينيم.
اچ تي سياچ تي سي
اچ تي سيلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب