پر بازدید ترین مطالب

درمان ميگرن باروش غير معمول !


درمان ميگرن باروش غير معمول !

خبرگزاري آريا –
اختلال اضطرابي, راه درمان ميگرن, درمان سردردهاي ميگرني
هوميوپاتي امروزه از سوي درمانگران بسياري براي درمان بيماري هاي جسم و روح توصيه مي شود. اين شيوه درماني خوشبختانه قابل ارائه به تمامي گروه هاي سني است و در گروه درمان هاي غيرتهاجمي در جهان جاي مي گيرد. امروزه شيوه درماني هوميوپاتي يکي از رايج ترين شيوه هاي درماني طب مکمل محسوب مي شود که به عنوان درمان اصلي يا کمکي براي درمان بسياري از بيماري هاي جسم و روح مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين شيوه درمانگر با تحريک سيستم ايمني و حياتي بدن بيمار به واسطه فرآورده ها و داروهاي هوميوپاتي به درمان و تسکين دردهاي او کمک مي کند.
● با ميگرن خداحافظي کنيد
در شيوه درماني هوميوپاتي فرآورده هايي وجود دارد که به درمان اين بيماري و سردردهاي آن کمک مي کند. اين فرآورده ها به حدي موفق عمل مي کنند که مي توان آن ها را جايگزين داروهاي طب رايج دانست. به اين ترتيب درمانگر هوميوپاتي مي تواند با مشاوره با پزشک بيمار به مرور فرآورده هاي طبيعي هوميوپاتي را جايگزين داروهاي شيميايي کند و به مرور فواصل حملات سردرد را افزايش داده و به درمان سردردهاي ميگرني کمک کند.
● دردهاي تان را بکاهيد
هوميوپاتي اگر چه ممکن است براي درمان شکستگي ها راه حلي نداشته باشد اما مي تواند به عنوان يک روش طبيعي و بي عارضه به تسکين دردها و التهاب ناشي از ضربه و شکستگي ها کمک کند. به عنوان مثال فردي که بر اثر تصادف يا ضربه دچار شکستگي استخوان فمور مي شود بايد با مراجعه به متخصص ارتوپد براي درمان اقدام کند اما در شيوه هوميوپاتي نيز متدهايي وجود دارد که براي تسکين درد، کاهش التهاب، ورم مفاصل يا موضع شکستگي بسيار مفيد و موثر است.
● موفق در درمان آلرژي
هوميوپاتي در درمان بيماري هاي مختلفي مي تواند به عنوان درمان اصلي يا درمان کمکي مفيد واقع شود. درمانگران اين شيوه درماني مي توانند از متدهاي اين شيوه براي درمان بسياري از اختلال هاي اضطرابي، عصبي و انواع افسردگي ها و استرس بهره بگيرند. ضمن آن که اين شيوه مي تواند بسياري از اختلال هاي عملکردي دستگاه گوارش، کليه ها و اختلالات قاعدگي را نيز درمان کند. علاوه بر اين، هوميوپاتي يکي از موفق ترين شيوه هاي درماني براي بهبود و درمان انواع آلرژي هاست. آلرژي ها به دلايل مختلفي در بدن ايجاد مي شوند، برخي از آن ها به دليل اختلال در سيستم ايمني در بدن بروز مي کنند، برخي از آلرژي ها فصلي هستند، برخي به دليل حساسيت به موادغذايي خاص در بدن به وجود مي آيند که فرآورده هاي هوميوپاتي مي تواند در کنترل آن ها بسيار مفيد عمل کنند.
منبع:aftabir.com
لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب