پر بازدید ترین مطالب

داتيس خودرو از سدان لوکس و اسپرت ولوو S90 هيکو اسپرت در تهران رونمايي کرد


داتيس خودرو از سدان لوکس و اسپرت ولوو S90 هيکو اسپرت در تهران رونمايي کرد

خبرگزاري آريا – داتيس خودرو با به نمايش گذاشتن برخي از بهترين و لوکس ترين محصولات ولوو در نمايشگاه تهران، کاملا خوش درخشيد. هيکو XC90، XC90 و هيکو S90 نمايندگان سوئدي حاضر در نمايشگاه امسال بودند.
خودروي S90 که ديرتر از دو شاسي بلند ديگر معرفي شد توانست نگاه هاي زيادي را جلب خود کند. در اين بين يک دستگاه XC90 و S90 حاضر در نمايشگاه توسط کمپاني Heico Sportiv تيون شده بودند و با ظاهر اسپرت خود کاملا به چشم مي آمدند. نسخه هيکو XC90 در کنار نسخه معمولي اين خودرو کاملا متمايز ديده مي شد.

ظاهر خاص و اروپايي اين سدان ارتقا يافته S90 باعث شد تا داتيس خودرو و S90 يکي از پربازديدترين ها نمايشگاه امسال لقب بگيرند.

پيشرانه در نظر گرفته شده براي S90 مشابه نمونه بکار رفته در XC90 است و اين دو از زمان معرفي تاکنون به خوبي برتري هاي فني خود را نسبت به رقبايشان نشان داده اند. اين برتري ها در کنار کيفيت مثال زدني و ايمني بسيار بالا که همواره با نام اين شرکت عجين بوده، نويد آينده اي درخشان را براي محصولات مي دهند.
پيشرانه 2 ليتري 4 سيلندر S90 به ياري فناوري هوشمندانه ترکيب سوپرشارژر و توربوشارژر قادر به توليد 320 اسب بخار قدرت و 400 نيوتون متر گشتاور است. اين نيرو توسط يک گيربکس 8 سرعته اتوماتيک به هر 4 چرخ انتقال مي يابد، به همين جهت چسبندگي خودرو در سطح بالايي قرار دارد.

از تغييرات ظاهري که هيکو بر S90 اعمال کرده مي توان سيستم اگزوز ارتقا يافته با سر اگزوزهاي جديد و زيبا، رينگ هاي آلياژي جديد و سپرهاي متفاوت اشاره داشت.

طراحي اين سدان لوکس پيرو خط مشي ولوو در طراحي خودروهاي جديدش است؛ ساده، زيبا، با کيفيت. اين سه کلمه به خوبي بيانگر حسي هستند که S90 به بينندکانش منتقل مي کند.
ناگفته نماند کمپاني آلماني هيکو اسپورتيو (Heico Sportiv) بيش از دو دهه است که در زمينه توليد قطعات و لوازم جانبي اسپرت براي محصولات ولوو فعاليت مي کند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب