پر بازدید ترین مطالب

خارج از چارچوب ها؛ با عجيب ترين بازي هاي موبايل آشنا شويد


خارج از چارچوب ها؛ با عجيب ترين بازي هاي موبايل آشنا شويد

خبرگزاري آريا – فرستادن بربرها براي نابودي قلعه دشمن، کنار هم قرار دادن آب نبات ها يا به راه افتادن براي گرفتن پوکمون ها در دنياي واقعي؛ همگي اين ايده ها توانسته اند يک تجربه جذاب به بازيکن ها هديه بدهند اما گاهي اوقات نيازمند چيزهاي عجيب تري هستيد.
عناويني که کاملا خارج از چارچوب هميشگي حرکت کرده و با مکانيزم هاي نامتعارف خود بازيکن ها را سرگرم مي کنند. براي مطلب پيش رو تصميم گرفتيم روي همين اپليکيشن ها دست گذاشته و آن ها را معرفي کنيم. بنابراين اگر مي خواهيد با عجيب ترين بازي هاي موبايل آشنا شويد تا پايان همراه ما باشيد.
Goat Simulator

ناشر: Coffee Stainقيمت: 4.99 دلارپلتفرم: iOS و اندرويدبازي آفلاين استGoat Simulator يکي از عجيب ترين بازي هاي اسمارت فون ها است و همين عجيب بودنش باعث شده تا هنگام تجربه آن بخنديد؛ تاکنون شده فکر کنيد که بودن در نقش يک بز چگونه است؟ Goat Simulator همانگونه که اسمش نشان مي دهد، يک شبيه ساز بز بوده و بنابراين بايد در لباس اين حيوان خرابي به بار بياوريد. هر چه قدر هم بيشتر جهان پيرامون تان را نابود نماييد، امتياز بيشتري به دست مي آوريد. نسخه هاي گوناگوني از Goat Simulator عرضه شده که به اعتقاد ما، همين نسخه اول از تمام آن ها سرگرم کننده تر است.
Plague Inc
14
ناشر: Miniclip.comقيمت: نسخه اندرويد رايگانپلتفرم: iOS، اندرويد و ويندوز فونبازي آفلاين استاوج ايده هاي ديوانه وار و ساديسمي را مي توان در Plague Inc. يافت. عنواني که به خاطر موضوع هنجارشکنانه اش بدون شک عجيب ترين بازي موبايل است. اگر در اپليکيشن هاي شبيه سازي مشابه بايد جهان يا منطقه اي را نجات مي داديد، حالا در اين بازي وظيفه داريد ويروسي را پخش کرده و تمام مردم کره خاکي را به آن بيمار کنيد. البته نابودي زمين به آن سادگي ها که انتظار داريد نيست و چالش هاي فراواني پيش روي تان قرار خواهد داشت. Plague Inc به واسطه گيم پلي اعتيادآور و انتخاب هاي زياد از سرگرم کننده ترين عناوين اسمارت فون ها به حساب مي آيد.
Stickman Dismounting
12
ناشر: ViperGamesقيمت: رايگان با پرداخت درون برنامه ايپلتفرم: اندرويد [کافه بازار]بازي آفلاين استساخته ViperGames عنوان عجيبي است چون جدا از مکانيزم هاي گيم پلي، ما از تجربه آن لذت مي بريم. در بازي کسي را نجات نمي دهيد، با دشمني هم مبارزه نمي کنيد. تنها وظيفه شما پايان دادن به کار استيکمن محبوب با مکانيزم هاي عجيب و غريب خواهد بود؛ با استفاده از وسيله هاي مختلفي که داريد، شخصيت داستان را شکنجه دهيد و اگر او بيشترين آسيب را ببيند امتياز بيشتري به دست مي آوريد. Stickman Dismounting يکي از جذاب ترين هاي تلفن هاي هوشمند است که با دست گذاشتن روي يک ايده ساديسمي عجيب، توانسته موفقيت هاي زيادي به دست بياورد.
Plants Vs Zombies

ناشر: Electronic Artsقيمت: رايگان با پرداخت درون برنامه ايپلتفرم: iOS و اندرويدبازي آفلاين استچه کسي فکر مي کرد ايده جنگ زامبي ها با گياهان تا اين اندازه بتواند سرگرم کننده باشد؟ در واقع پس از محبوبيت عجيب همين عنوان بود که ايده هاي نامتعارف کم کم بين توسعه دهندگان جا افتاد و بعدها عناوين جالبي همانند Pizza Vs Skeletons را ديديم. Plants Vs Zombies يک بازي دفاع از قلعه بوده و بايد در لاين هاي مختلف ساختمان هاي دفاعي گوناگوني [همان گياهان] بکاريد تا مانع ورود زامبي ها به درون خانه شويد. با وجود اينکه نسخه هاي زيادي از Plants Vs Zombies عرضه شده ولي هيچکدام به خوبي قسمت اول نيستند.
Beat the Boss

ناشر: Game Hive Corpقيمت: رايگان با پرداخت درون برنامه ايپلتفرم: iOS و اندرويدبازي آفلاين استاز رييس خود عصباني هستيد؟ با Beat the Boss مي توانيد به آرامش اعصاب برسيد. همانند Stickman Dismounting که در آن بايد با وسيله هاي فراوان، شخصيت داستان را شکنجه دهيد در اين عنوان هم مهمترين وظيفه شما کتک زدن رييس تان است. البته برخلاف Stickman Dismounting که خلاقيت بازيکن نقش پر رنگ تري در کسب امتياز داشته و حتي کوچک ترين حرکت ها مي تواند در رکوردشني تاثير گذار باشد اما Beat the Boss گيم پلي سر راست تري دارد. بنابراين براي کساني که حوصله پيچيدگي ندارند مطمنا ساخته Game Hive Corp گزينه بهتري خواهد بود.
در بخش اپليکيشن هاي ديجياتو بخوانيد:لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب