پر بازدید ترین مطالب

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا ویژه مرداد ۹۷


honor inner

به گزارش آی‌تی‌رسان، طبق اعلام روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا، مشتریان این شرکت می‌توانند از امروز با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور، از شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط سایپا بهره‌مند شده و نسبت به ثبت نام در این طرح‌ها اقدام نمایند.

تیبا-2 جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا ویژه مرداد 97

فروش فوری و نقدی محصولات سایپا

اولین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، تیبا اس‌ایکس است که با قیمت ۲۷ میلیون و ۵۰۷ هزار تومان و با موعد تحویل ۴۵ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

دومین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، پراید ۱۳۲ است که با قیمت ۲۲ میلیون و ۱۲۲ هزار تومان و با موعد تحویل ۶۰ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

سومین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، پراید ۱۳۱ است که با قیمت ۲۲ میلیون و ۷۰۹ هزار تومان و با موعد تحویل ۶۰ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

چهارمین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، پراید ۱۵۱ است که با قیمت ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان فروخته می شود.

پنجمین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، آریو ۱۶۰۰ است که با قیمت ۶۲ میلیون و ۷۴۶ هزار تومان و با موعد تحویل ۷ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

ششمین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، تیبا ۲ رینگ فولادی است که با قیمت ۳۰ میلیون و ۱۲۱ هزار تومان و با موعد تحویل ۷ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

هفتمین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، وانت نیسان هیدرولیک دوگانه‌سوز است که با قیمت ۴۲ میلیون و ۴۹۸ هزار تومان و با موعد تحویل ۷ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

هشتمین خودرو در طرح فروش نقدی و فوری، برلیانس ۲۳۰ دنده‌ای رینگ فولاد است که با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۲ هزار تومان و با موعد تحویل ۴۵ روزه به مشتریان فروخته می‌شود.

پراید-سایپا-131-141-132-111-Pride-saipa-3 جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا ویژه مرداد 97

فروش فوری اقساطی محصولات سایپا

اولین خودرو فروش اقساطی، تیبا اس‌ایکس است که با قیمت مصوب و تسهیلات ۱۰ و ۱۶ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. همچنین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۱۵ و ۲۴ ماهه بوده و موعد تحویل نیز ۴۵ روزه خواهد بود.

این رو هم بخون:

دومین خودرو فروش اقساطی، تیبا ۲ است که با قیمت مصوب و تسهیلات ۱۰ و ۱۹ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. همچنین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۱۵ و ۲۴ ماهه بوده و موعد تحویل نیز ۷ روزه خواهد بود.

سومین خودرو فروش اقساطی، آریو ۱۶۰۰ است که با قیمت مصوب و تسهیلات ۳۵ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. همچنین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۲۴ ماهه بوده و موعد تحویل نیز ۷ روزه خواهد بود.

چهارمین خودرو فروش اقساطی، وانت نیسان است که با قیمت مصوب و تسهیلات ۸ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. همچنین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۸ ماهه بوده و موعد تحویل نیز ۷ روزه خواهد بود.

پنجمین خودرو فروش اقساطی، وانت نیسان دوگانه هیدرولیک است که با قیمت مصوب و تسهیلات ۱۲ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. همچنین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۱۲ ماهه بوده و موعد تحویل نیز ۷ روزه خواهد بود.

آریو-1600 جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا ویژه مرداد 97

پیش فروش اقساطی محصولات سایپا

اولین خودرو پیش فروش اقساطی، پراید ۱۳۱ است که با پیش پرداخت ۱۰ میلیون تومانی و تسهیلات ۸ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. سود مشارکت این طرح ۱۵ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۱۵ ماهه بوده و موعد تحویل نیز مهر و آبان ۹۷ قید شده است.

دومین خودرو پیش فروش اقساطی، برلیانس ۲۳۰ است که با پیش پرداخت ۱۵ میلیون تومانی و تسهیلات ۷ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. سود مشارکت این طرح ۱۵ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۲۴ ماهه بوده و موعد تحویل نیز مهر و آبان ۹۷ قید شده است.

سومین خودرو پیش فروش اقساطی، تیبا دوگانه‌سوز است که با پیش پرداخت ۱۰ میلیون تومانی و تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. سود مشارکت این طرح ۱۵ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۱۸ ماهه بوده و موعد تحویل نیز مهر و آبان ۹۷ قید شده است.

چهارمین خودرو پیش فروش اقساطی، ساینا است که با پیش پرداخت ۱۰ میلیون تومانی و تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. سود مشارکت این طرح ۱۵ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۱۸ ماهه بوده و موعد تحویل نیز آبان و آذر ۹۷ قید شده است.

پنجمین خودرو پیش فروش اقساطی، پراید ۱۳۲ است که با پیش پرداخت ۱۰ میلیون تومانی و تسهیلات ۸ میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود. سود مشارکت این طرح ۱۵ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۱۵ ماهه بوده و موعد تحویل نیز شهریور و مهر ۹۷ قید شده است.

ساینا-EX-1 جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا ویژه مرداد 97

پیش فروش نقدی محصولات سایپا

آخرین طرح موجود در طرح فروش ویژه مردادماه، پیش فروش نقدی محصولات این شرکت است که با پیش پرداخت ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان قابل سفارش خواهد بود. موعد تحویل خودروها نیز از شهریور تا آذر ۹۷ قید شده و مشتری از سود مشارکت ۱۵ درصد گروه سایپا بهره‌مند خواهد شد.

خودروهای موجود در این طرح نیز عبارتند از: پراید ۱۱۱، پراید ۱۳۱، برلیانس ۲۳۰ رینگ فولاد، تیبا دوگانه‌سوز، ساینا و پراید ۱۳۲ که با ظرفیت محدود قابل سفارش است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب