پر بازدید ترین مطالب

جدول مقايسه تعرفه اينترنت غير حجمي


جدول مقايسه تعرفه اينترنت غير حجمي

خبرگزاري آريا – شرکت‌هاي اينترنتي در روز‌هاي گذشته اقدام به ارائه جدول‌هايي مربوط به طرح جديدي براي اينترنت ثابت موسوم به اينترنت غيرحجمي کرده‌اند.
آخرين مهلت ISP هاي ايراني براي ارائه طرح‌هاي خود، 12 آذر يعني امروز بوده است و در روزهاي گذشته، برخي از شرکت‌ها چند باري تصميم گرفتند تا طرح‌هايي که منتشر کرده بودند را تغيير داده و آنها را رقابتي تر کنند.
رقابت ميان شرکت‌هاي داراي مجوز FCP و ارائه خدمات بهتر به کاربران، هدف اصلي وزارت ارتباطات از اصلاح تعرفه‌هاي اينترنت ثابت بوده و به باور کارشناسان، چنين حرکتي مي‌تواند بازار اينترنت ثابت خانگي که در چند سال گذشته در حال کوچک‌تر شدن بود را دوباره به بازي برگرداند.
شرکت‌هاي ايرانسل و همراه‌اول، مبين‌نت و چند خدمات دهنده ديگر در چند سال گذشته به دليل عدم بهبود شرايط اينترنت ثابت، موفق شده بودند تا بخشي از اين بازار را به خود اختصاص دهند تا جايي که خود مديران شرکت‌هاي اينترنتي عنوان کرده بودند که هر کدام ماهانه با ريزش تعداد زيادي کاربر مواجه مي‌شوند. اما حالا بالاخره اينترنت ثابت اولين دگرگوني اساسي خود را پس از سال‌ها با تعرفه‌هاي جديد تجربه مي‌کند. 
شرکت‌هاي مخابرات ايران، شاتل، هاي‌وب، آسياتک، پيشگامان، پارس‌آنلاين و فن‌آوا تا کنون بر اساس تعرفه‌هاي جديد، جدول‌هايي را منتشر کرده‌اند که خلاصه و يک‌پارچه‌شده‌ي آنها را مي‌توانيد در جدول پايين مشاهده کنيد.

براي مشاهده جدول در اندازه اصلي روي آن کليک کنيد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب