توییتر کامنت های غیراخلاقی را فیلتر می کندمفیدستان:

 

توییتر کامنت های غیراخلاقی را فیلتر می کند

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۹

 

توییتر

 

توییتر

 

توییتر، به تازگی گامی بلند در راستای از بین بردن الفاظ زشت از درون کامنت ها و ریپلای ها برداشته است. این قابلیت جدید این امکان را ایجاد می کند تا بتوانید مطالب و ریپلای های آزار دهنده و یا زشت را از تایم لاین و سرچ خود پاک کنید.

به گزارش ستاره ها به نقل از مجله سخت افزار: توییتر، به تازگی گامی بلند در راستای از بین بردن الفاظ زشت از درون کامنت ها و ریپلای ها برداشته است. این قابلیت جدید این امکان را ایجاد می کند تا بتوانید مطالب و ریپلای های آزار دهنده و یا زشت را از تایم لاین و سرچ خود پاک کنید.

 

هم چنین، این شرکت اعلام کرده که از این به بعد این امکانی را ایجاد خواهد کرد تا از کاربرانی که قبلا به خاطر استفاده از الفاظ نادرست از سرویس های این شرکت محروم شده اند، دیگر نتوانند حساب های کاربری جدیدی ایجاد کنند.

این اتفاق دقیقا یک هفته بعد از آن افتاد که مدیر عامل این شرکت یعنی جک دورسی ، قول داد یک روش کاملا جدید برای جلوگیری از استفاده الفاظ نادرست در توییتر به کار گرفته شود. علاوه بر این، در کنار این قابلیت، ویژگی جدید دیگری نیز ارائه شده که ریپلای های کمتر مرتبط با توییت شما از روی تایم لاین شما با زدن یک دکمه حذف خواهد شد و شما به راحتی میتوانید فقط ریپلای های کاملا مرتبط با توییت خود را  بر روی صفحه خود داشته باشید. توییتر اعلام کرده که ریپلای ها را به دو دسته مرتبط و غیر مرتبط تقسیم نخواهد کرد؛ بلکه راهکار پیشنهادی آن است که ریپلای های مربوط به اکانت های تازه ساخته شده با تعداد دنبال کننده کمتر، به مقدار کمتری در معرض دید باشند.

توییتر جزئیاتی هم در مورد جست و جوی امن ارائه کرده که در آن کاربران قادر خواهند بود تا آن را به دلخواه خود تغییر دهد. در حالت عادی، این نوع جدید جست و جو قادر خواهد بود تا گرافیک ها و صحنه ها و فیلم های غیر اخلاقی را از نتایج جست و جو حذف کند‌‌. هم چنین قادر خواهند بود تا توییت هایی از اکانت هایی که قبلا بلاک کرده اند را مخفی کنند ‌. اگرچه توییتر اعلام کرده که این توییت ها هنوز هم برای کاربران قابل دسترسی خواهد بود، اما اشاره ای به جزئیات آن نکرده است.

در نگاه اول به نظر نمی رسد تغییرات جدید چندان چشمگیر باشند؛ این نوع از فیلترینگ جدید، بر مبنای یک الگوریتم منطقی است که توسط این شرکت در ماه نوامبر ارائه شد و قابلیتی را ایجاد می کرد تا کاربران بتوان مجموعه ای از کلمات خاص را از منشن های خود حذف کنند. این کمپانی قول داده تا توییت های اکانت های بی صدا شده بتوانند در نتایج جستوجو وجود داشته باشند .  در واقع، هدف توییتر از انجام این کارها، هدف گرفتن کاربرانی است که با ایجاد حساب های کاربری زیاد قصد دارند تا به دیگران آزار برسانند و این عمل را در طول دو سال انجام خواهد داد.

 

از یک سو، بسیار خوب است که توییتر‌ در حال پالایش امکاناتی برای فیلتر کردن الفاظ نامناسب است اما از سوی دیگر این کمپانی، ‌ید طولایی در فریاد زدن تغییرات بسیار کوچکی که در سیاست های خود انجام می دهد دارد و اگر به هر دو موضوع از دید منطقی نگاه کنیم و آن را در نظر بگیریم شاید بتوان گفت این کمپانی فقط در مسیر سایر کمپانی های ارتیاطی قدم برداشته و گام نوینی بر نداشته است. کمپانی توییتر اعلام کرده که تا چند هفته آینده این امکان به برنامه توییتر نسخه اندورید و نسخه وب اضافه خواهد شد.

 

 

 

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

آموزش کامل ریپورت کردن در اینستاگرام فارنتچگونه در اینستاگرام یک کامنت را ریپورت کنیم؟ برای ریپورت کردن یک کامنت کافیست پس از فیلتر بازی کلش آف کلنز در ایران تصویب شد …فیلتربازیکلشآفکلنزدرفیلتر بازی کلش آف کلنز به زودی اجرا خواهد شد پس از اختلالات روزهای گذشته در بازی روزنامه دنیای اقتصادچالش ترامپ برای لغو تحریم های آمریکا علیه روسیه نادال می خواهد رئیس مشکل رایج کاربران با اسمارت فون و راه های مشکل رایج کاربران با اسمارت فون و راه های برطرف کردن آنها ۱۳۱ دیدگاه ارسال انجمن های سایت اصلی برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود نسخه های تلفن های اعتیاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی طنز …اعتیادبهاینترنتاعتیاد به اینترنت چطور می تواند سلامتی و زندگی شخصی شما را از حالت طبیعی خارج کند ؟اخبار سیاسی،اخبار اجتماعی،جدیدترین اخبار سیاسی و …آیت‌الله هاشمی به امام ره گفت من به‌عنوان فرمانده جنگ، آتش‌بس را می‌پذیرم و شما آموزش کامل ریپورت کردن در اینستاگرام فارنت چگونه در اینستاگرام یک کامنت را ریپورت کنیم؟ برای ریپورت کردن یک کامنت کافیست پس از باز فیلتر بازی کلش آف کلنز در ایران تصویب شد گجت نیوز فیلتربازیکلشآف فیلتر بازی کلش آف کلنز در ایران تصویب شد ۷۹ دیدگاه ارسال شده توسط مصطفی معصوم‌پور ۰۸ دی ۹۵ روزنامه دنیای اقتصاد چالش ترامپ برای لغو تحریم های آمریکا علیه روسیه نادال می خواهد رئیس باشگاه رئال مشکل رایج کاربران با اسمارت فون و راه های برطرف سلام من تقریبا ماه دارم البته سری هستش دوربینش نسخه اندروید و پیکسل های صفحش با انجمن های تخصصی سایت اصلی برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود نسخه های تلفن های همراه اعتیاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی طنز تصویری علم اعتیادبهاینترنت اعتیاد به اینترنت چطور می تواند سلامتی و زندگی شخصی شما را از حالت طبیعی خارج کند ؟ اعتیاد اخبار سیاسی،اخبار اجتماعی،جدیدترین اخبار سیاسی و اجتماعی «آیت‌الله هاشمی به امام ره گفت من به‌عنوان فرمانده جنگ، آتش‌بس را می‌پذیرم و شما هم

برچسب ها

اندکی تفکر …

اگر قرار باشد "خوبیِ" ما وابسته
به "رفتار" دیگران باشد
این دیگر "خوبی" نیست . . .
بلکه "معامله" است!

پر بازدیدترین مطالب