پر بازدید ترین مطالب

تويوتا راو4 هيبريدي در نمايشگاه خودروي تهران رونمايي شد


تويوتا راو4 هيبريدي در نمايشگاه خودروي تهران رونمايي شد

خبرگزاري آريا – نمايشگاه خودرو تهران امسال ميزبان يک کراس اوور جديد از برند تويوتا است. اين بار ايرتويا، نمايندگي فروش محصولات تويوتا در ايران، با نسخه هيبريدي راو4 سعي کرد تا بازديدکنندگان را به سمت غرفه خود جذب کند.
در نماي ظاهري تنها تفاوتي که با نسخه بنزيني به چشم مي خورد نوشته هيبريد در عقب و نشان تويوتا با هايلايت هاي آبي است. در داخل کابين هم تفاوتها به دکمه استارت/استاپ آبي و پشت آمپر فاقد دور موتور سنج خلاصه مي شوند.
http://www.aryanews.com/
پيشرانه در نظر گرفته شده براي راو4 هيبريدي شامل يک موتور بنزيني و دو موتور الکتريکي است که در مجموع 197 اسب بخار قدرت توليد مي کنند. با تکيه بر اين پيشرانه سامورائي هيبريدي قادر خواهد بود تا در عرض 8.3 ثانيه به سرعت 100 و در نهايت به حداکثر سرعت 180 کيلومتر در ساعت دست پيدا کند.
http://www.aryanews.com/
گيربکس ECVT راو4 هيبريدي نيروي پيشرانه را به هر دو محور جلو و عقب منتقل مي کند. مصرف ترکيبي اين خودرو به ميزان 5 ليتر در هر صد کيلومتر ذکر شده که شامل مصرف شهري 5.1 ليتري و مصرف جاده اي 4.9 ليتري در هر صد کيلومتر مي شود. از قابليت هاي ديگر اين خودرو مي توان به ظرفيت صندوق بار 501 ليتري با قابليت افزايش به 1633 ليتر و توان يدک کشي 750 کيلوگرم بار اشاره کرد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب