پر بازدید ترین مطالب

تولید عجیب و غریب‌ترین ساعت دنیا


 

تولید عجیب و غریب‌ترین ساعت دنیا

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷

 

شرکت یوروک که به دلیل تولید محصولات فناوری عجیب و خاص شهرت دارد، ساعت مچی تازه ای را عرضه کرده که از امکانات خاص و جالبی برخوردار است.

به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس: شرکت یوروک که به دلیل تولید محصولات فناوری عجیب و خاص شهرت دارد، ساعت مچی تازه ای را عرضه کرده که از امکانات خاص و جالبی برخوردار است. این ساعت مچی که توسط موسسان شرکت یادشده یعنی فلیکس برمگارتنر و مارتین فری تولید شده هم از امکانات ساعت های سنتی آنالوگ و دیجیتال برخوردار است و هم ویژگی های خاص و طراحی منحصر به فردی دارد.

تولید عجیب و غریب‌ترین ساعت دنیا

قاب این ساعت از جنس فولاد و سنگ مصنوعی است و مجهز به پیچ ها و قطعاتی برای مشاهده ساعت از کنار آن است تا فرد برای مطلع شدن از وقت مجبور به گرداندندن ساعت بر روی مچ دستش نباشد.

تولید عجیب و غریب‌ترین ساعت دنیا

نمایشگر این ساعت عجیب و غریب هم دوتکه است که مشاهده وقت را به دلخواه کاربر ممکن می کند و جالب آنکه بخش وسطی این ساعت با قابی ویژه پوشانده شده است.

در طراحی بخش های مکانیکی این ساعت از نیکل و آلومینیوم تقویت شده استفاده شده تا بر استحکام ان افزوده شود. شیشه این ساعت نشکن و ابعاد آن 42 در 15 میلیمتر است و تا عمق 30 ساتیمتری آب آسیب نمی بیند. قیمت این ساعت 134 هزاردلار است.

 

 

 

 لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب