پر بازدید ترین مطالب

تورهاي ترکيبي انتخابي مناسب براي سفر به تايلند در نوروز!


تورهاي ترکيبي انتخابي مناسب براي سفر به تايلند در نوروز!

خبرگزاري آريا- تايلند معروف به کشور لبخندها، کشوري پر از جاذبه هاي هيجان انگيز واقع در جنوب شرقي قاره آسياست و امروز در صدر خبرهاي گردشگري در بين اهالي علاقمند به سفر و تفريح مي باشد. اين کشور در ايام نوروز به عنوان يکي از انتخاب هاي پيشروي مسافرين ايراني در سفرهاي نوروزي به حساب مي آيد. در واقع ايرانيان اين کشور را با توجه به آب و هواي خوشايند و مراکز تفريحي جذاب و هيجان انگيز آن در ايام نوروز در اولويت برنامه هاي مسافرتي خود به نقاط خارج از کشور قرار مي دهند. اينجاست که به اهميت تور تايلند پي مي بريم و بر خود واجب مي دانيم تا شما عزيزان هموطن را با شما تورهاي نوروزي تايلند بيشتر آشنا کنيم. در بين تورهاي تايلند معمولا تورهاي پاتايا، بانکوک و پاتايا از اهميت ويژه اي برخوردار هستند لذا در ادامه اين مطلب بر اين سه مسير تمرکز خواهيم داشت.

ابتدا به سراغ کلان شهر بانکوک که پايتخت و يکي از مهم ترين شهرهاي کشور تايلند خواهيم پرداخت. اين شهر که از مراکز تفريحي هيجان انگيز و اقامتگاه هاي لوکس و شيک در کنار بافت شهري مدرن و کلاسيک برخوردار است همواره در کانون توجه گردشگران خارجي و از جمله ايراني است. بايستي توجه داشته باشيد که پروازهاي ايران به سمت تايلند عموماٌ به مقصد اين شهر بوده لذا تور بانکوک در زمره يکي از تورهاي پرطرفدار تايلند مي دانند که در ايام نوروز هم از جانب ايراني ها با استقبال چشمگيري مواجه مي شود. از اين رو قيمت تورهاي بانکوک بالا رفته که براي هموطنان عزيز از لحاظ مالي سنگين خواهند بود. اما جالب است بدانيد که آفرهاي تور ترکيبي تايلند که به صورت ترکيبي ار دو يا سه مسير مذکور براي تايلند توسط آژانس هاي مسافرتي ارائه مي شوند در نوروز بسيار به صرفه خواهند بود.

اما از بانکوک که بگذريم به شهر ساحلي پاتايا با يه دنيا از تفريحات ويژه براي علاقمندان مي رسيم که معمولا با زيبايي هاي خود عموم گردشگران تايلند را جذب خود مي کند. اين شهر از سواحل مرجاني دل انگيز و خيابان هاي پر رمز و رازي برخوردار بوده که بهانه خوبي براي کشاندن گردشگران کشور تايلند به سمت خود خواهد بود. در کنار اين زيبايي ها بايستي معابد قديمي و باستاني پاتايا را هم به ليست جاذبه هاي گردشگري اين شهر اضافه کرد که در جذب گردشگران و مسافرين به اين شهر بسيار موثر مي باشند. با وجود اين همه نقاط ديدني در پاتايا جالب است بدانيد که اين شهر با توجه فاصله کمي که تا بانکوک دارد به همين دليل قيمت تور پاتايا در بين تورهاي تايلند پايين ترين نرخ را دارند. در واقع چنانچه قصد سفر نوروزي به تايلند را داريد پيشنهاد ما به شما عزيزان سفر با آفرهاي ترکيبي تور پاتايا بويژه با تورهاي ترکيبي پاتايا .و بانکوک به کشور تايلند است که سفري هيجان انگيز و پر از خاطره هاي جذاب با قيمت هاي استثنائي به تايلند براي سپري کردن تعطيلات نوروزي دلنشين خواهد بود.

پوکت جزيره اي اسرارآميزي با دنيايي از جاذبه هاي بي نظير و جذاب مي باشد که در جنوب غربي کشور تايلند واقع شده است. اين جزيره مملو از نقاط تفريحي در کنار سواحل شفاف و کريستالي و جنگل هاي انبوه استوايي است که توريست هاي اغلب دنيا را محو تماشاي خود مي کند تا انجا که به بهشت تايلند هم در بين گردشگران معروف شده است. به عبارتي زيبايي هاي اين جزيره  به قدري است که اگر يکبار پاي به ان بگذاريد صد در صد مسافرت آخر شما به آنجا نخواهد بود. اين جزيره از آنجا که فاصله زيادي نسبت به بانکوک دارد و متشکل از مجموعه جزيره هاي گوناگون است به همين خاطر هزينه اياب و ذهاب ان بالا بوده که اين خود دليلي بر بالابودن نرخ قيمت هاي تور پوکت است. بايستي توجه داشته باشيد که اين افزايش نرخ ها در  ايام نوروز رنگ و بوي بالايي به خود گرفته و هزينه هنگفتي را بر روي دست مسافرين تايلند برجاي خواهد گذاشت. البته يه راه حل خوب براي فرار از اين گراني تورهاي پوکت در ايام نوروز استفاده از پکيج هاي ترکيبي تورهاي تايلند است که در بين آنها تور ترکيبي پوکت و پاتايا را علاقمندان بيشتر مي پسندند و در عين جذابيت بيشتر سفري نوروزي به صرفه نيز براي گردشگران محترم خواهد بود.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب