تقاضای کار دختر 7 ساله از مدیرعامل گوگلمفیدستان:

Chloe Bridgewater شاید تنها ۷ سال داشته باشد، اما قطعا روحیه کاری و اراده‌ای قوی دارد. این دختر بلند همت، در نامهای کوتاه به شرکت گوگل، علاقه خود را به کار در این شرکت اعلام کرد و آنقدر مدیر عامل گوگل،  Sundar Pichai را تحت تاثیر قرار داد که وی تصمیم گرفت شخصا جواب نامه کلوئی را بدهد.

کلوئی با انگیزه، در نامه خود مدیرعامل این شرکت را “رئیس گوگل” خطاب کرده و از علاقه خود به کار در گوگل گفته است. وی همچنین عنوان کرده که علاقه زیادی به کار با کامپیوتر دارد درحالیکه دختربچه‌های هم سن و سالش دوست دارند در کارخانه شکلات سازی کار کنند ویا در مسابقات شنای المپیک شرکت کنند.

در عکس زیر نامه کلوئی به شرکت گوگل را مشاهده می‌کنید.

این بار دومی بود که کلوئی به شرکت گوگل ارسال می‌کند و این بار مدیر عامل این شرکت تصمیم گرفت جواب این دختر کوچولو را بدهد. وی در پاسخ خود به کلوئی اعلام کرد که این کار او بسیار الهام بخش بوده و علاقه وی به کامپیوتر و تکنولوژی را تحسین کرد و از او خواست تا با همین پشتکار و روحیه، مسیر خود را ادامه دهد و رویاهای خود را دنبال کند. Sundar در نامه خود اعلام کرد که منتظر دریافت درخوست کار کلوئی بعد از تمام شدن دوران مدرسه‌اش هست!

پدر کلوئی در مصاحبه ای با BBC گفت که دخترش روحیه کاری بالایی دارد و بعد از گذراندن دوران مهدکودک، همیشه در انشاهای مدرسه اعلام کرده است که بسیار با استعداد ، باهوش و مودب است!

برای کلوئی کوچولوی با انگیزه ، آرزوی موفقیت داریم.


موارد موضوعی مرتبطلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

مراحل استخدام در شرکت نفت قطر مراحلاستخدامدرمدیریت منابع انسانی شرکت نفت قطر، مراحل استخدام را با توجه به نیاز ها و شرح وظایف پول نیوز بطور کلی می توان گفت پس از انقلاب روند کارآفرینی با مشارکت بخش خصوصی شکل جدی تر و عملی حکایت سوار شدن در اتوبوس و فرهنگ ایرانیتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارسینه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع الف وام ۸۰ میلیاردی برای آقایان خاصمعلمان اندرخم …تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان منجر شد تا تحقیق‌وتفحص از این صندوق در صحن علنی مجلس کشف پیکر یک جانباخته دیگر کشته شدگان به ۴ …آواربرداری از حادثه پلاسکو در حالی وارد چهارمین روز خود شد که همچنان وضعیت زیر هفت ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم، …ایدهراهاندازیکسبواز نظر من کسی میلیون میتونه ساله به درامد سالانه میلیارد برسه چجوری ؟ با پرورش وکیل مهاجرت مهاجرت به استرالیا دامونقبل از شروع به خواندن مطلب و با توجه به اینکه دوستان زیادی لطف میکنند و درخواست در مهندسین جوان مکانیک عمومیشادي فقط مال بچه بالا شهري هاست فقط او حق دارد قهوه ي تلخ ببيند از فضاي سبز زيبا و روزنامه دنیای اقتصاددنیای اقتصاد یکی از ایرادات شورای نگهبان به متن لایحه برنامه ششم توسعه تناقض میان موتور جستجوی قطره نوع خودرو قیمت کارخانه قیمت بازار تیپ مراحل استخدام در شرکت نفت قطر مراحل مدیریت منابع انسانی شرکت نفت قطر، مراحل استخدام را با توجه به نیاز ها و شرح وظایف موقعیت های پول نیوز بطور کلی می توان گفت پس از انقلاب روند کارآفرینی با مشارکت بخش خصوصی شکل جدی تر و عملی تری به هفت ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم، مناسب برای ایدهراهاندازی از نظر من کسی میلیون میتونه ساله به درامد سالانه میلیارد برسه چجوری ؟ با پرورش ابتدا حکایت سوار شدن در اتوبوس و فرهنگ ایرانی تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارسینه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع مهندسین جوان مکانیک عمومی شادي فقط مال بچه بالا شهري هاست فقط او حق دارد قهوه ي تلخ ببيند از فضاي سبز زيبا و تميز کشف پیکر یک جانباخته دیگر کشته شدگان به ۴ نفر افزایش یافتند آواربرداری از حادثه پلاسکو در حالی وارد چهارمین روز خود شد که همچنان وضعیت زیر آوارماندگان وکیل مهاجرت « مهاجرت به استرالیا دامون قبل از شروع به خواندن مطلب و با توجه به اینکه دوستان زیادی لطف میکنند و درخواست در مورد نحوه روزنامه دنیای اقتصاد دنیای اقتصاد یکی از ایرادات شورای نگهبان به متن لایحه برنامه ششم توسعه تناقض میان رقم ضریب موتور جستجوی قطره نوع خودرو قیمت کارخانه قیمت بازار تیپ دوگانه سوز ارتباط با ما ایثار خبر سلام لطفاً يك ايميل هم براى ارتباط با سايت در قسمت ارتباط با ما درج شود

برچسب ها

اندکی تفکر …

‌سرانجام روزی به حکمت همه اتفاقات زندگی پی خواهی برد....
از سر درگمی ها بگذر و لبخند بزن...
اعتماد کن به حکمت خدایی که از هرکسی نسبت به بندگانش دلسوزتر است...

پر بازدیدترین مطالب