تغییر اندازه و فونت پیشفرض برنامه Microsoft Word

0


شاید یکی از خسته کننده ترین کار ها برای کاربرانی که زیاد از برنامه Microsoft Word استفاده می کنند، تغییر اندازه و فونت پیشفرض برنامه به فونت دلخواه در هنگام باز کردن سند جدید باشد.

مایکروسافت برای حل این مشکل خسته کننده یک تدبیر اندیشده است که شما با کمی ویرایش در تنظیمات Font می توانید اندازه و فونت پیشفرض برنامه Microsoft Word را تغییر دهید.

در ادامه همراه ترفندها باشید.

 

 

مرحله اول:

برنامه Microsoft Word را اجرا کنید.

 

مرحله دوم:

اکنون بر روی زبانه کوچکی که در سمت راست بخش Font ها وجود دارد کلیک کنید. البته از میانبر Ctrl+D نیز می توانید استفاده کنید.

 

 

مرحله سوم:

اکنون از بخش Complex Scripts فونت و اندازه دلخواه خود را انتخاب کنید. (به عنوان مثال ما از فونت فارسی B nazanin استفاده نموده ایم. در صورتی که این فونت را در رایانه خود ندارید، از این مطلب استفاده کنید.)

 

مرحله چهارم:

سپس از پایین صفحه روی گزینه Set as Default کلیک کنید.

 

 

مرحله پنجم:

حال یک پنجره که شامل دو گزینه است برای شما باز خواهد شد. برای اینکه فونت دلخواه شما برای همیشه به عنوان فونت پیشفرض انتخاب شود گزینه All documents based on the Normal Template را انتخاب کرده و OK کنید.

 

 

دیدگاه شما در رابطه با آموزش تغییر اندازه و فونت پیشفرض برنامه ورد چیست؟

موفق و پیروز باشید…لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

آموزش تغییر اندازه حاشیه کاغذ در آفیس ورد …… شاید شما نیز از آن جمله کاربرانی باشید که سند و یا سندهایی در مایکروسافت آفیس ورد سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا …سلام دو تا سوال داشتم ایا راهی هس که بشه بطور پیشفرض هنگام ورود به ورد راستچین بشه ؟ سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا …با سلام خدمت بچه های دوستان اگر سوالات خودتون رو راجب در اینجا بپرسید نکات کاربردی و ترفندهای مهم در ورد شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده باشد که در نرم افزارهای آفیس مثل و آموزش گام به گام قسمت …… تغییر ساختار جدول و شکل بندی آن آموزش اضافه کردن واترمارک به پرونده های آموزشمایکروسافت ورددرج واترمارک در پرونده در نرم افزار ورد، به دو صورت تصویری عکس و متنی می‌توانید سری ترفندها ترفندهای جالبسریترفندهامطمئنأ شما نیز تا کنون با کدهای جاوا سر و کار داشته اید بیشتر افراد برای زیباسازی و آموزش تغییر اندازه حاشیه کاغذ در آفیس ورد آموزش آنلاین … شاید شما نیز از آن جمله کاربرانی باشید که سند و یا سندهایی در مایکروسافت آفیس ورد تدوین نکات کاربردی و ترفندهای مهم در ورد شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده باشد که در نرم افزارهای آفیس مثل و فایلی را سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا آرشيو با سلام خدمت بچه های دوستان اگر سوالات خودتون رو راجب در اینجا بپرسید واطلاعات و سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا آرشيو با سلام خدمت بچه های دوستان اگر سوالات خودتون رو راجب در اینجا بپرسید واطلاعات و آموزش گام به گام قسمت هفتم … رسم جدول در برنامه ورد مهم ویکی از کارهای اساسی می باشد در این گام از آموزش گام به گام ورد آموزش اضافه کردن واترمارک به پرونده های … مایکروسافت ورد درج واترمارک در پرونده در نرم افزار ورد، به دو صورت تصویری عکس و متنی می‌توانید سری ترفندها ترفندهای جالب سریترفندها مطمئنأ شما نیز تا کنون با کدهای جاوا سر و کار داشته اید بیشتر افراد برای زیباسازی و کاربردی

0

برچسب ها

اندکی تفکر …

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد.
راکفلر

پر بازدیدترین مطالب